Скликається восьма сесія сьомого скликання

Дата: 16.01.2017 17:42

МИЛЯЦЬКА СІЛЬСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА  ГРОМАДА

МИЛЯЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Миляцького сільського голови

від 13 січня 2017 року                                                                  № 04/01-03

Про скликання чергової восьмої сесії

сьомого скликання

Відповідно до пункту 8,20 ст.42, п.10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

І. Скликати восьму сесію сьомого скликання Миляцької сільської ради 24 січня 2017 року 0 14.00 год. в актовому залі КЗ «Миляцький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ».

ІІ. На розгляд винести питання:

1.  Про затвердження Положення функціонування добровільної пожежної охорони на території Миляцької сільської ради .
  2. Про затвердження Правил благоустрою. (Друге читання).
  3. Про організацію громадських робіт у 2017 році.
  4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.
  6. Про встановлення меж та передачу у власність земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Сільський голова                                                       Хлебович Ф.Ф.