Висока оцінка розвитку шкільного музею

Дата: 04.05.2017 17:47

10 березня 2017 року відбулося засідання Комісії Міністерства освіти і науки України, на якому розглядалося питання присвоєння звання "Зразковий музей" тим музеям, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №622 від 21.04.2017 року "Про затвердження рішення Комісії Міністерства освіти і науки України з присвоєння звання "Зразковий музей", звання зразкового було присвоєно етнографічному музею «Берегиня», що функціонує в комунальному закладі «Миляцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області (завідуючий музеєм - Володимир Михайлович Охмак).

Вітаємо навчальний заклад і його керівництво з високою оцінкою діяльності в сфері розбудови музейної справи і збереження минулого для майбутніх поколінь.