Миляцька територіальна громада

Просимо всіх небайдужих підтримати петицію про присвоєння почесного звання Героя України з врученням ордена "Золота Зірка" (посмертно) військовослужбовцю Євсовичу Петру Сергійовичу 10.10.1996 р.н.

Дата: 02.01.2024 09:57

(Для того, щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням, за необхідності авторизуватися та натиснути кнопку «Підписатися»).

З першого дня повномасштабного вторгнення росії на територію України, Євсович Петро Сергійович став на захист рідної землі.

З 24.02.2022р. на посаді стрілець-помічник гранатометника роти охорони першого відділу Сарненського РТЦК та СП.

З 11.05.2022р. у сладі в/ч А0998 на посаді стрільця-помічника гранатометника механізованого відділення механізованого взводу 9 механізованої роти 3 мехонізованого батальйону. Боронив Україну на території Донецької , Миколаївської, Запорізької та Луганської областей.

З 27.02.2023р. в/ч А1008 у складі мотопіхотного батальйону 1 мотопіхотної роти 3 мотопіхотного взводу на посаді стріець-помічник гранатометника.

20.11.2023р. біля села Вільшани Харківської області під час штурму наших позицій російськими окупантами, Петро Сергійович загинув в бою, захищаючи суверенітет та незалежність України.

Вічна пам'ять Захиснику України!