Миляцька територіальна громада

З Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2023 00:00

Сьогодні це свято ми зустрічаємо не лише з радістю, а й з тривогою та смутком у душі та серці, адже війна триває... Тому у ці дні особливо наші думки та молитви линуть за наших мужніх воїнів, які боронять нашу землю, захищають мир і спокій наших осель, захищають Україну!

Хай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати нас на міцність!

Бажаємо всім добра і щастя, добробуту і затишку Вашій оселі, душевної теплоти, взаєморозуміння і підтримки в родині. Нехай життя Ваше буде мирним, спокійним, щасливим.