Жорстока війна забирає найкращих... Миляцька громада отримала сумну звістку про втрату Героя, Савича Юрія В'ячеславовича.

Дата: 18.01.2024 12:46

15 січня 2024 року внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, виконуючи бойове завдання по захисту Батьківщини в районі населеного пункту Греківка Сватівського району Луганської області Савич Юрій В'ячеславович загинув.

Сержант, Савич Юрій В'ячеславович - народився 1 травня 1992 році в с.Миляч.

У 2009 році закінчив Миляцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, а згодом вступив до автотранспортного технікуму м. Рівне. У 2015 році закінчив Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Львів, здобув ступінь бакалавра за напрямом підготовки "транспортні технології", кваліфікація - "інженер з транспорту". З 2014 року став на захист рідної землі.

Ввічливим і вихованим, розумним та талановитим хлопцем, вірним другом та люблячим сином і братом, саме таким ми запам'ятаємо нашого Захисника.

У цю гірку мить висловлюємо щирі співчуття сім'ї, родичам, близьким, друзям та побратимам з приводу смерті Юрія В'ячеславовича та схиляємо голови у глибокій скорботі разом з Вами.

Гірко і боляче, що сьогодні наші завзяті та молоді соколи - кращі з кращих віддають своє життя заради того, щоб ми мали мирне майбутнє та ясне небо над головою...

Вічна пам’ять тобі, Герою!

Поховання відбудеться в селі Миляч, про дату і час повідомимо додатково.