Денищич Аліна Василівна

Дата: 01.02.2024 15:00

Денищич Аліна Василівна, народилася 30 жовтня 1996 року в селі Переброди. Навчалась в Перебродівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Здобувши повну загальну середню освіту, вступила до Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю вчитель початкових класів з додатковою кваліфікацією педагог-організатор.

У 2019 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет та здобула диплом магістра.

З 2016 р. влаштувалася працювати в Перебродівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де працювала майже 8 років. Аліна дуже любить дітей і бачить цю віддачу від них, саме через цю віддачу називає себе "Сучасна вчителька".

Через зміни в сімейному статусі, змушена була змінити своє місце проживання та місце роботи. Зараз проживає в м. Вараш, де працює в Сопачівському ліцеї та поєднує свою другу роботу - роботу ведучої святкових подій.

А зараз, трошки детальніше...!

З дитинство і по цей час, Аліна - активістка. Завжди весела та позитивна, впевнена в собі та в своїх силах дівчина,

яка мала мету - реалізувати себе.

І в неї це вийшло! На сьогодні, Аліна є ведучою святкових подій. На рахунку дівчини вже більше 100 проведених весіль та позитивних відгуків. Разом з реалізованою мрією, вона знайшла нових друзів, людей, що стали рідними. На першому проведеному нею весіллі, дівчина познайомилася з молодим парубком, який нещодавно став її чоловіком.

Публічних виступів Аліна ніколи не боялася, так як з дитинства на сцені, та віри у власні можливості часом бракувало... Але поряд завжди була мама, Марія Миколаївна, яка завжди підтримувала донечку.

У своєму житті, Аліна, завдячує багатьом людям, окрім мами, Марії Миколаїіни, особлива подяка для священника о.Олега, адже його бесіди та поради для дівчини безцінні.

Аліна - єдина дитина у батьків. Мама, Марія Миколаївна, дуже пишається своєю дівчинкою. Аліна впевненна, що і Тато, Василь Михайлович, теж нею пишається, але вже з небес.

"Батьки дали мені все, що тільки можна було дати, щоб я відчувала себе щасливою. Тепер моя черга!", - каже Аліна.