НАЗАВЖДИ 23...

Дата: 02.02.2024 10:19

Народився Іван Миколайович ОХМАК 8 червня 1991 року в селі Лугове. У 1997 році Іван пішов до першого класу Лугівської початкової школи І ст. З 2001 р. Іван навчався у Миляцькій загальноосвітній школі І- ІІІ ст. , яку закінчив у 2008 р. Цього ж року вступив до ВПУ № 22 м. Сарни, здобув кваліфікацію техніка-механіка.

У жовтні 2011 року Охмака Івана Миколайовича було призвано до Збройних сил України. Іван проходив службу в батальйоні зв’язку та радіотехнічного забезпечення в/ч А4465, у 2012 році хлопець повернувся з армії відслуживши строкову службу.

У серпні 2014 року був мобілізований до ЗСУ. Служив водієм польового вузла зв’язку військової частини В4673.

2 лютого 2015 року, сталося не поправне, Охмак Іван Миколайович загинув, виконуючи бойове завдання з усунення пошкоджень зв’язку в базовому таборі під Дебальцевим.

Указом Президента України № 108/2015 від 26 лютого 2015 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Життя Івана ОХМАКА було надто коротким, але він залишив по собі добру, світлу пам’ять.

Ми віддаємо дань вдячності за його мужність та відданість і будемо пам’ятати Івана, як справжнього Героя, який віддав життя заради майбутнього України.