Миляцька територіальна громада

Звіт за результатами післяпроектного моніторингу з оцінки впливу на довкілля Філії "Сарненське лісове господарство" (раніше ДП "Дубровицьке лісове господарство") для розміщення на вебсайті Миляцької сільської територіальної громади.

Дата: 06.02.2024 09:55

Не конфіденційний звіт  за  результатами післяпроектного моніторингу з оцінки впливу на довкілля Філії "Сарненське лісове господарство" (раніше ДП "Дубровицьке лісове господарство") для розміщення на вебсайті Миляцької сільської територіальної громади.