Миляцька територіальна громада

У Миляцьку громаду надійшла ще одна сумна звістка...

Дата: 09.02.2024 17:57

Україна втратила ще одного відважного сина, патріота, Героя, який мужньо захищав її, віддавши найдорожче - життя!

Булачок Віталій Леонідович - народився 02.02.1996 р. в селі Миляч Дубровицького району Рівненської області.

Після закінчення Миляцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вступив у Дубенський фаховий коледж культури та мистецтва, який закінчив у 2016 році за спеціалізацією "Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)". З 2018-2019 проходив військову строкову службу в ЗСУ. З 25 лютого 2022 р. був мобілізований. З 10 травня 2022 р. служив у 14-тій окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого.

Віталій був талановитим хлопцем, гарно співав та грав на баяні, мав багато друзів, адже був добрим, привітним та дружелюбним хлопцем.

7 лютого 2024 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту нашої Батьківщини на Харківщині в районі населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Віталій БУЛАЧОК загинув.

Віталій робив усе, щоб Україна розквітла, та й зрештою поклав своє життя... У ньому були закладені державницький підхід, мислення, думки справжнього патріота.

Вдома на Захисника чекала любляча родина. Висловлюємо рідним та близьким щирі співчуття з приводу непоправної втрати. В скорботі схиляємо голови перед пам’яттю Героя, який віддав своє життя за Україну.

Вічна і світла пам'ять!