МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ “ШАНС”

Дата: 05.07.2024 09:57

Фестиваль проходить ДИСТАНЦІЙНО - м.Київ 20.07.2024

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 20.07.2024 ВКЛЮЧНО! (участь беруть ВСІ БАЖАЮЧІ) РЕЗУЛЬТАТИ ФЕСТИВАЛЮ 30.07.2024

До участі в конкурсі запрошуються учасників будь-якого професійного рівня та без вікових обмежень, солісти, дуети, квартети, малі форми, колективи, ансамблі та інші.

Організатори: Фестиваль організований за підтримки Управління культури, релігій,молоді та спорту та компанія “FestStars” м.Дніпро

ФЕСТИВАЛЬ СПРЯМОВАНИЙ НА ПІДТРИМКУ ТА РОЗВИТОК УКРАЇНИСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЇ!

Умови участі: Подати заявку і сплатити участь у фестивалі можна до 20.07.2024 включно.

Номінації: прикладне мистецтво, дизайнерське мистецтво, образотворче мистецтво,декоративне мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, hand-made, фотомистецтво – до 5 робіт в одній заявці, що дорівнюється 1 номеру.

Тviber: 097 906 14 89 ОРГКОМІТЕТ ФЕСТИВАЛЮ