Відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11 класів Миляцького ліцею

Дата: 31.05.2024 20:22

Дорогі наші, найталановитіші і найрозумніші випускники!

Ми дуже раді привітати вас з таким знаменним і важливим днем ​​- вашим випускним!

Сьогодні ви дуже радісні, щасливі і веселі. То ж нехай все ваше життя буде саме таким – осяяним безкрайньою радістю, безхмарним щастям і безтурботним веселощами. Бажаємо вам вибрати саме ту професію, яка буде приносити вам удачу і перемогу. Бажаємо вам реалізувати всі ваші намічені плани і мрії! Бажаємо світлої дороги на шляху до самостійного життя, особистісного росту і впевненості у всьому. Удачі вам і всіх найкращих благ!