Миляцька територіальна громада

Україна – територія гідності і свободи.

Дата: 21.11.2017 19:28

21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи.

Майдан 2014 року та Революція 2013 року – це були надзвичайно важкі іспити для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

В такі трагічні періоди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася Небесна сотня – це патріоти, які віддали життя за свої переконання. І тепер для народу України є святим обов’язком гідно вшановувати Героїв.

Події останніх років ставлять перед бібліотеками першочерве завдання – патріотичне виховання підростаючого покоління. Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи, в читальній залі Миляцької публічно-шкільної бібліотеки була оформлена книжкова виставка-пам'ять під назвою «Україна – територія гідності і свободи».

Бібліотекар  Олена Ляхович разом з працівниками будинку культури села Миляч Тетяною Ярмошевич та Валентиною Пасько провели бесіду з читачами на тему: «Революція Гідності та Свободи». Під час бесіди йшла мова про революційні події та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради Свободи.

Нині і досі триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас. Слава Україні! Слава Героям!