Вшанували пам'ять героя

Дата: 08.02.2017 20:14

2 лютого сільський голова Федір Хлебович спільно з працівниками сільської ради вшанували пам'ять жителя села Лугове, випускника Миляцької ЗОШ Івана Миколайовича Охмака, який загинув в зоні проведення антитероростичної операції 2 лютого 2015 року. Було покладено квіти до пам'ятної дошки, що встановлена на фасаді Миляцької ЗОШ і відвідано могилу Героя на сільському кладовищі.

Нагадуємо: Іван Охмак народився у селі Лугове 8 червня 1991 року. Загинув у зоні АТО 2 лютого 2015 року . Старший солдат виконував бойове завдання з усунення пошкоджень звязку в бойовому таборі під Дебальцевим. В цей час був здійснений мінометний обстріл, у результаті якого Іван загинув. Йому було 23 роки.У березні 2015 року Івана Охмака Указом Президента України Петра Порошенка посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.