СВЯТО МУЖНОСТІ Й ВІДВАГИ.

Дата: 17.10.2017 20:39

День захисника Вітчизни –

Мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим ,

Хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже і захищає.

Всю нашу велику родину ,

Рідну землю –Україну.

Такими словами розпочали ведучі Ігор Перепелиця та Іванна Томилович святковий концерт до Дня захисника Вітчизни , який проходив 13. 10.2017 р. в приміщенні Миляцького СБК.

На свято були запрошені громадяни , які перебували та перебувають в зоні АТО та юнаків ( їх батьків ) , що несуть строкову службу в Збройних Силах України. Сільській голова , Федір Хлебович  привітав усіх зі святом та вручив грошову допомогу. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто не повернувся до рідного дому – нашого односельчанина Івана Охмака.

Зі святом  захисника Вітчизни прийшли привітати наймолодші учасники свята ,дитячий садочок «Веселка», переможці районного конкурсу патріотичної пісні –Іванна Вельгун та Олександра Ільменська з піснею «В чистім полі». Учасники художньої самодіяльності Миляцької  ОТГ – Яна Савич, Аліна Денищич, Олени Пасько ,Вікторії Савич, Вікторії Пламади. Вірш «Лист солдату» - читала Анастасія Ярмошевич. Діти Миляцького НВК намалювали плакати на патріотичну тематику «Ми- українці , ми – за мир».

Мільйони людей вірять ,що небо нашої України – матері буде мирним ,адже його оберігають славні воїни , їм довіряють найдорожче ,найсвітліше – оберігати мир!

Тетяна Ярмошевич

Директор Миляцького СБК