Миляцька територіальна громада

МИЛЯЧ ВІДВІДАВ МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ

Дата: 28.08.2017 21:59

Фото з сайту Сарненської єпархії УПЦ.

27 серпня 2017 року в переддень свята Успіння Божої Матері церковний дзвін місцевого Свято-Пантелеймонівського храму села Миляч скликав віруючих прихожан по-особливому святково, адже до храму для спільної молитви завітав керуючий Сарненсько-Поліською єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський.

За богослужінням з Владикою молилися настоятель храму протоієрей Микола Якимець, духовенство благочиння з сіл Жадень і Велюнь і прихожани.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій освятив на території Храму новозбудовану каплицю на честь святого великомученика і целителя Пантелеймона яка була збудована за сприяння уродженця села Миляч.

Також Митрополит Анатолій відзначив місцевих церковних меценатів – Михайла Миколайовича Томиловича (голову СПП «Хлібороб») і Миколу Тимофійовича Сало церковними нагородами за меценатство і підтримку Православної церкви.

Більше фото можна переглянути на сайті Сарненської єпархії УПЦ за посиланням