Скликається сесія

МИЛЯЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Миляцького сільського голови

від 30 травня 2017 року                                                                                                                   № 100/01-03

Про скликання 4 пленарного засідання

восьмої сесії сьомого скликання

Відповідно до пункту 8,20 ст.42, п.10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

І. Скликати І/ пленарне засідання восьмої сесії сьомого скликання Миляцької сільської ради 07 червня 2017 року 0 09.00 год. в сесійній залі адмінприміщення  с.Жадень

ІІ. На розгляд винести наступні  питання:

1.  Про затвердження Положення  «Про порядок призначення директорів комунальних закладів освіти».
  2. Про погодження призначення Петровець Г.М. на посаду директора КЗ «Перебродівський НВК».
  3. Про надання дозволу на здачу  оренду приміщень шкільних їдалень.
  4. Про передачу в оренду приміщень котелень загальноосвітніх шкіл.
  5. Про звіт директорів комунальних закладів освіти.
  6. Про делегування представника Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області до Госпітальної ради Сарненського госпітального округу.
  7. Про програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2017-2018 роки.
  8. Про План соціально-економічного розвитку на 2017 рік.
  9. Про внесення змін до рішення сільської ради №07 від 11.11.2015 р. «Про затвердження Статуту Миляцької сільської ради об’єднаної територіальної громади».
  10. Про внесення змін до рішення  сільської ради №217 від 15.03.2017 р. «Про затвердження Програми зрізання аварійно-небезпечних дерев в межах населених пунктів Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області на період до 2020 року).
  11. Про внесення змін до рішення сільської ради №76 від 25.03.2017 р. «Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень та Положення про проведення розрахунків їх відновної вартості на території Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області».
  12. Про підтримку ініціативи щодо створення Всеукраїнської асоціації міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад.
  13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва і обслуговування службового житла.
  14. Про встановлення меж та передачу у власність земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.
  16. Про передачу земельної ділянки  оренду КП «Дубровицьке гуртово-роздрібне підприємство».
  17.  Про припинення  права користування земельною ділянкою.
  18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд. (Гребеневич С.М…)
  19. Про продаж земельної ділянки.
  20. Про надання дозволу на складання проекту щодо продажу земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  21. Про внесення змін до бюджету на 2017 рік.
  22. Про внесення змін до фінансування закладів охорони здоров’я Миляцької сільської ради на 2017 рік.
  23. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція ФАПу під лікарську амбулаторію ЗПСМ по вул.Центральна,37а в с.Удрицьк Дубровицького району Рівненської області.
  24. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт господарської будівлі по вул.Шкільна,1 в с.Смородськ Дубровицького району Рівненської області».
  25. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт господарської будівлі по вул.Шкільна,7 в с.Переброди Дубровицького району Рівненської області».
  26. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво спортивного залу  на території Жаденського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ» по вул.Центральна,179 в с.Жадень Дубровицького району Рівненської області.
  27. Про звіт комунального підприємства «Полісся».

Сільський голова                                                    Хлебович Ф.Ф.