Всеукраїнський турнір з футболу серед дівочих команд WU-9

26-27 червня у м. Ковель відбувся всеукраїнський турнір з футболу серед дівочих команд WU-9 . Завдячуючи РОАФ взяла участь у ньому і команда «Фортуна» Миляцької ТГ , складена з гравчинь Перебродівського ліцею. Про якийсь спортивний результат тут мова не йде, адже юним футболісткам усіх команд було від семи до дев‘яти років , тож всі отримали медалі та подарунки. Ще ми отримали безліч позитивних емоцій, ознайомились з новими місцями , знайшли нових друзів та самоствердилися в бажанні і надалі займатись футболом!

11:01:16 28.06.2023

Сьогодні, 13 червня, розпочався Всеукраїнський футбольний турнір серед дівчат U-11 сезону 2023 року в якому приймає участь команда Миляцької ТГ "Фортуна".

Честь Рівненської області захищають шість гравчинь Перебродівського ліцею, дві гравчині Миляцького ліцею та дві гравчині Зносицького ліцею (Немовицька ТГ).

17:00:42 13.06.2023

Гордість громади!

У Грузії, м. Тбілісі стартував кубок світу з парапауерліфтингу. Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу яскраво розпочала боротьбу.

14:40:11 01.05.2023

Турнір з міні-футболу пам'яті загиблого воїна Івана Клюйка (24 квітня 2022 р.)

24 квітня 2023 р. здобувачі освіти Перебродівського ліцею на чолі з вчителем фізичної культури Миколою Жакунцем взяли участь в турнірі з міні-футболу пам'яті загиблого воїна Івана Клюйка, що відбувся в Орв'яницькому ліцеї на майданчику збудованому за кошти мами Героя. Команди Перебродівського ліцею хлопців та дівчат вибороли перші місця.

14:48:22 25.04.2023