Удрицький СБК

З ДНЕМ СЕЛА, РІДНИЙ УДРИЦЬК!

День села – особливе свято, яке об`єднує всіх його мешканців, тих, чиєю працею воно створювалось. Його історія є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

09:46:34 12.07.2023

З Днем батька!

З Днем Батька вітання всім, хто отримав дар Батьківства..., хто подарував нове життя, виховав, навчив, дав силу йти вперед.

09:22:13 18.06.2023

Міжнародний день захисту дітей!

Тож ми подарували трішки свята наймолодшим українцям, які так потребують хорошого настрою в ці важкі часи. Кожен мав змогу намалювати все те, що ховається у маленьких сердечках. І результат вражає- у кожного майорять синьо-жовті прапори та весело всміхаються пси Патрони. Все велике починається з маленького… І дійсно, із впевненістю скажемо- вони майбутнє України, вони великі патріоти своєї держави!

15:03:20 01.06.2023