Дорогі краяни! З Днем Конституції України!

Сьогодні, 28 червня виповнюється двадцять шість років відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітньої держави документ – Конституцію. Конституція – це життєве кредо України. Це базис, на якому сформована Українська держава.

09:30 28.06.2022

Поряд - це проєкт, який єднає.

Для допомоги постраждалим від російської агресії людям в Україні, запрацював портал "Поряд" для розміщення запитів на допомогу та їхнього швидкого пошуку тими, хто має можливість її надати.

12:23 27.06.2022

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНИМИ БІЛЯ ВОДОЙМ!

Купання та плавання – корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей тому, хто не дотримується правил безпечної поведінки на воді.

11:53 27.06.2022