Новини громади

«Різдвяні піснеспіви-2020» в селі Смородськ

12 січня у Сородському сільському клубі відбувся святковий концерт «Різдвяні піснеспіви-2020», присвячений новорічно-різдвяним святам і святу Хрещення Господнього. Для глядачів лунали народні колядки і щедрівки у виконанні творчих колективів-колядників Миляцької ОТГ.

11:59 13.01.2020

Новорічні вітання для маленьких жителів села Миляч.

Новий Рік був і залишається одним з найбільш очікуваних, яскравих та казкових свят! Його одинаково полюбляють як і діти так і дорослі. А щоб свято набуло справжнього феєричного дійства, наповнилось радістю та веселощами матусі з татусями села Миляч, 01 січня 2020 року, запросили  в гості казкових новорічних героїв.

10:54 02.01.2020

НОВИЙ РІК СТУПАЄ НА ПОРІГ!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

10:12 02.01.2020

СВЯТО ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ

Новий рік – одне з найбільш очікуваних свят для дітей та дорослих. Однак, на жаль, не всі дітлахи мають можливість зустріти його в дружньому сімейному колі.

12:15 28.12.2019

Книга на віки

Книжки обов’язково потребують дбайливого поводження і правильного догляду. Шкода, але не завжди так виходить, і тому сьогодні у нашій бібліотеці відбулося «лікування» книжок, які так потребували втручання тих, хто їх читає. А «лікарями» були здобувачі освіти КЗ «Миляцький НВК», які дбайливо віднеслися до підклеювання книжок разом із бібліотекарем Ляхович О.С.

09:18 20.12.2019

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Події понад 33-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Чорнобильська катастрофа є болем і проблемою всієї громадськості . День 14 грудня 1986 року - це не тільки закриття саркофага на Чорнобильській АЕС, але і подолання найбільшої техногенної катастрофи. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і 14 грудня вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха, а також висловлювати щирі слова подяки всім ліквідаторам за мужність і героїзм.

09:36 16.12.2019

Вшанували подвиг материнства!

13 грудня голова Миляцької сільської ради об'єднаної територіальної громади Федір Федорович Хлебович вручив посвідчення і нагрудний знак двом жителькам села Переброди та жительці села Будимля, яким згідно з Указом Президента України, було присвоєно почесне звання "Мати-героїня”. З державною нагородою він щиро привітав матерів, які народили і виховали по п’ятеро дітей, а саме: Ладику Ніну Василівну, Торчило Віту Василівну, Чмуневич Наталію Іванівну.

09:34 16.12.2019