До уваги жителів громади!

З 07.05.2024 року на території Сарненського району розпочнеться проведення планової пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

14:29 25.04.2024

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

З 22.04.2024 по 26.04.2024 р. на території Миляцької територіальної громади буде організовано та проведено комплексні практичні заняття з вогневої підготовки, із практичним виконанням навчальних вправ стрільб.

11:53 23.04.2024

СВЯТО ВЕСНИ У МИЛЯЦЬКОМУ ЗДО "ВЕСЕЛКА"

Весна – пора року, коли природа оживає та розквітає у всій своїй красі! Вона відкриває у душі кожної людини жагу до життя і неспинне бажання посміхатися. Радість, свято і захоплення принесла весна і в Миляцький ЗДО "Веселка".

18:55 22.04.2024

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ - ЗАПОРУКА НАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Щорічно навесні проводиться Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”. Наша громада не є виключенням, як і завжди вже стало доброю традицією дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади. Ця акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану території, на якій ми з Вами проживаємо.

12:05 21.04.2024

Конкурс для студентів та учнів українських навчальних закладів від української компанії МотоЗілла https://motozilla.com.ua/ua/. Наша мета показати важливість мати активну громадянську позицію, що незалежно від віку, завжди можна знайти можливість для підтримати тих, хто прагне бути кращим!

12:25 20.04.2024