Новини громади

Відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям в селі Миляч.

Урочиста подія відбулась 26 березня 2019 року у селі Миляч Миляцької об’єднаної територіальної громади – офіційне відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Сучасний міні-стадіон розмірами 42х22 метри облаштували на території навчального закладу громади – Миляцького навчально-виховного комплексу, в якому навчається майже 300 дітей. Варто зауважити, що у цьому навчальному закладі особлива увага приділяється фізичній культурі та спорту, культивуванню серед дітей та молоді здорового способу життя. Тож відкриття футбольного поля зі штучним покриттям, де діти зможуть займатись улюбленим видом спорту незалежно від пори року, дасть можливість маленьким футболістам не лише підвищувати спортивну майстерність, а й гартувати своє здоров’я та більше часу проводити на свіжому повітрі. Використовуватиметься футбольне поле й для організації змагань з міні-футболу.

09:55 29.03.2019

Кубок області з волейболу серед жінок.

24 березня 2019 р. в смт. Квасилів Рівненського району відбулися спортивні змагання Кубка області з волейболу серед жінок між об’єднаними територіальними громадами Рівненської області, де прийняла активну участь і команда Миляцької ОТГ.    Спортсменкам з Миляцької ОТГ не вдалося потрапити до фінальної стадії, але показати себе бійцем високого рівня з сильним спортивним характером в них це вийшло. Кожен поєдинок був видовищним.

14:38 25.03.2019

Турнір з міні-футболу присвячений пам’яті воїна АТО Івана Охмака в селі Миляч.

17 березня в селі Миляч відбувся пам’ятний турнір з міні-футболу присвячений пам’яті воїна АТО Івана Охмака. Відкриття турніру відбулося в Миляцькому СБК з Гімну України та хвилиною мовчання. До вітального слова було запрошено голову Миляцької ОТГ Хлебовича Федора Федоровича; начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутата обласної ради Суховича Віталія Миколайовича; директора ДП «Висоцький лісгосп» Торчило Віталія Федоровича та директора СПП «Хлібороб» Томіловича Михайла Миколайовича. Присутні віддали шану герою, який поклав своє життя за нашу свободу на Сході України, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, ні життя за мир у нашій державі.

14:58 20.03.2019

У Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів».

5 березня у Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», під час якої 122 громади з 24 областей України (в числі яких - і наша Миляцька ОТГ) підписали Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) – компаніями NIRAS Sweden AB та SKL International. В церемонії підписання Меморандуму від Миляцької ОТГ взяв участь сільський голова - Хлебович Федір Федорович.

08:59 06.03.2019