Новини громади

Вдосконалення системи цивільного захисту в об'єднаних громадах України

В рамках міжнародного проєкту "Вдосконалення системи цивільного захисту в об'єднаних громадах України - Наступний крок", який фінансується програмою "ULEAD з Європою" рівненські рятувальники на практиці навчають домедичної підготовки пожежних добровольців з об'єднаних територіальних громад Рівненщини.

16:36 03.06.2020

День захисту дітей: подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою.

Сьогодні в Україні діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування потребують особливої уваги та захисту з боку держави. Саме тому, 01 червня начальник центру соціальних служб Миляцької громади Головачук Л.Г. на чолі з головою Миляцької сільської ради Хлебович Ф.Ф. з нагоди Дня захисту дітей,вручили подарункові набори дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням), виховуються в сім’ях своїх близьких родичів та проживають на території громади.

16:40 02.06.2020

Робоча поїздка голови Миляцької сільської ради до населених пунктів громади.

Сьогодні, 27 травня, відбулася робоча поїздка голови Миляцької ОТГ Федора Федоровича Хлебовича та првцівників сільської ради у населені пункти громади. Побували у селах Будимля та Переброди. Під час візиту обговорювали актуальні проблеми населених пунктів та можливості їх вирішення.

17:22 27.05.2020

День вишиванки в умовах епідемії.

День вишиванки – особливе свято в Україні. Воно не має сталої дати, тож відзначається кожного третього четверга в травні. У 2020 році це свято відзначили 21 травня. Дорослі й малі українці долучаюлися до свята, одягаючи вишиванку.

11:22 25.05.2020