Новини громади

День Соборності України «Україна – єдина і неподільна»

22 січня бібліотекарем КЗ «Миляцький НВК» Борсук О. К. та бібліотекарем Миляцької сільської публічної бібліотеки Ляхович О. С. були організовані спільні заходи до Дня Соборності України. Для читачів бібліотек була організована виставка «Україна – єдина і неподільна» на якій учні мали змогу ознайомитись з героями, які словом і багнетом намагалися відродити Незалежну Соборну Українську державу.

14:08 24.01.2019

МИЛЯЧ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТУРНІРУ В КОЛКАХ!

20 січня в с. Колки відбувся міні-футбольний турнір пам'яті С. Таборовця. Організаторами турніру виступили Павловець Руслан, Олексійовець Сергій та сільський голова Яцута Петро.  За результатами змагань призерами стали такі команди: - 1 місце - "ОЛІМПІЯ" с. Миляч (команда не пропустила жодного м'яча у свої ворота); -  2 місце - "СЕЛЕЦЬ"; - 3 місце - "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" с. Колки; - 4 місце - "ПОРУБКА".

14:06 24.01.2019

ФК «ЖАДЕНЬ» БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ФУТБОЛЬНОГО «РІЗДВА-2019» на ДУБРОВИЧЧИНІ!!!

12-13 січня на стадіоні «ГОРИНЬ» м. Дубровиця відбувалися районні змагання з міні-футболу «РІЗДВО-2019», в яких прийняли участь 24 команди району. 12 січня відбувався груповий етап, а 13 січня в неділю відбувся фінал з 12 команд. Переможцями змагань стали: - 1 місце – «БАТЬКІВЩИНА» м. Дубровиця, уже другий рік поспіль переможець даних змагань; - 2 місце – «КОЛКИ-ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» с. Колки, минулорічний фіналіст;  І дві нові команди, які вперше попали у фінал даних змагань, продемонструвавши хорошу гру; - 3 місце - «ЖАДЕНЬ» с. Жадень; - 4 місце – «БУДІВЕЛЬНИК» с. Сварицевичі. Кращими гравцями змагань визнано: - ПЛЯШКО ВАСИЛЬ (Батьківщина) – кращий воротар, який відстояв 3 серії пенальті; Та два кращих нападаючі змагань це - КОРІНЬ ОЛЕКСАНД (Колки) та ГРИНЕВИЧ АНДРІЙ (Жадень). Команди, гравці команд-призерів та кращі гравці були нагороджені грамотами, кубками, медалями та футбольними статуетками.

13:56 24.01.2019

Новорічно-різдвяні святкування в Миляцькій ОТГ

Новорічно-різдвяні  свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. Протягом січня відбулася низка цікавих Новорічних дійств у сільських закладах культури Миляцької ОТГ.

10:53 23.01.2019

До відома учасників пробного ЗНО-2019!

Даруємо бонуси учасникам пробного ЗНО-2019!                                У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти  визначено вартість пробного тестування у 2019 році – 138 грн.

11:26 22.12.2018

Інтерактивне заняття «Журавлина – наше багатство!» у КЗ "Миляцький НВК".

14 грудня  на базі КЗ «Миляцький НВК» відбулось інтерактивне заняття «Журавлина – наше багатство!» в рамках проекту « Створення умов для спільного управління і сталого використання природних ресурсів водно-болотного угіддя «Транскордонна Рамсарська територія «Ольмани-Переброди» яке організували та провели представники Рівненського природного заповідника – заступник директора з наукової роботи – Журавчак Ростислав Орестович, начальник відділу пропаганди та екологічної освіти – Журавчак Юлія Павлівна, фахівці екологічної освіти Симончук Тетяна Іванівна та Ніколайчук Вікторія Анатоліївна.

16:48 17.12.2018