Новини громади

Бібліотекарі громади продовжують підвищувати свій рівень.

12 березня в Рівненській обласній бібліотеці пройшло одноденне навчання  стажування бібліотекарів ОТГ.  Від  Миляцької  сільської ради навчання пройшла бібліотекар Будимлянської ПШБ Марина Олександрівна Дем'янчук. На навчанні, з поміж інших, розглядалися питання:

20:17 19.03.2018

Вітальні листівки до 8 березня.

Кожний з нас дуже любить свою маму – людину, яка дала йому життя, яка любить його незважаючи ні на що, любить не за його достоїнства і таланти. Мама готова віддати своє життя за життя дитини, допомогти їй у будь-який момент.

09:13 09.03.2018

Члени міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури працювали на базі Перебродівського НВК.

«Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури засобами словесності та інформаційно-комунікаційних технологій в умовах інноваційного освітнього середовища»  – на таку тему на базі комунального закладу «Перебродівський навчально-виховний комплекс» відбулося чергове засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури освітніх закладів Миляцької об’єднаної територіальної громади.

08:53 05.03.2018