Новини громади

«Народна пісня – голос невсипущий»

Українська пісня... Ніжна, лірична, весела, жартівлива, сумна – вона викликає в душі людській найскладніші, найглибші почуття і прагнення всього, що є кращого в людині, що підносить її до вершини людської гідності, до людяності, до творчості.

10:26 11.06.2019

Заява про екологічні наслідки діяльності

Об'єкт проектованої діяльності – Реконструкція будівлі школи А1-1 (добудова вбиралень) Комунального закладу «Жаденський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області на вул.Центральна, 179 в с.Жадень.

16:52 06.06.2019

Заява про наміри Жаденський НВК

Реконструкція будівлі школи А1-1 (добудова вбиралень) Комунального закладу «Жаденський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний заклад» Миляцької сільської ради, в т.ч. будівництво котельні на твердому паливі та локальних очисних споруд.

16:47 06.06.2019

Миляцька ОТГ учасник Чемпіонату України

На мажорній ноті завершила свої перші виступи на чемпіонаті України з футболу серед дівочих команд  U-14 що відбувся з 13 по 17 травня в м. Калуш команда " Фортуна "  Миляцької ОТГ.

11:05 20.05.2019

"У маминих очах - любов, як цвіт лілеї"

День Матері… Свято всеохоплюючої радості. При згадці про нього всміхається кожна людина, мала чи велика, кожен, хто був дитиною і мав матір. Місяць травень – найкращий у році. Повнота цвітіння і надій, бадьорість воскреслої з зимового сну природи… Радість Матерів, що їх заслужено вшановують. Радість усіх, хто приходить вітати, обдаровуючи матір у цей день. Бо кожен знає, що робить справу добру, праведну, яскраву.

10:19 14.05.2019

Відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям в селі Миляч.

Урочиста подія відбулась 26 березня 2019 року у селі Миляч Миляцької об’єднаної територіальної громади – офіційне відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Сучасний міні-стадіон розмірами 42х22 метри облаштували на території навчального закладу громади – Миляцького навчально-виховного комплексу, в якому навчається майже 300 дітей. Варто зауважити, що у цьому навчальному закладі особлива увага приділяється фізичній культурі та спорту, культивуванню серед дітей та молоді здорового способу життя. Тож відкриття футбольного поля зі штучним покриттям, де діти зможуть займатись улюбленим видом спорту незалежно від пори року, дасть можливість маленьким футболістам не лише підвищувати спортивну майстерність, а й гартувати своє здоров’я та більше часу проводити на свіжому повітрі. Використовуватиметься футбольне поле й для організації змагань з міні-футболу.

09:55 29.03.2019