До уваги жителів громади!

У зв'язку з суттєвим похолоданням споживання електроенергії на Рівненщині порівняно з п'ятницею зросло на 10-12%.

11:42 09.01.2024

Понад 180 шкільних команд з Рівненщини вже зареєструвалися у проєкті «Пліч-о-пліч»

На Рівненщині триває реєстрація на наймасштабніші учнівські змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Це президенський спортивний проєкт, який відбувається під гаслом «Разом переможемо».

15:34 08.01.2024

З прийдешнім Новим 2024 роком!

Зазвичай Новий рік символізує початок нової, чистої і світлої сторінки життя, які бажають залишити в минулому всі негаразди. Ми усі з нетерпінням хочемо позбутися усіх жахів війни, які прийшли в наш спільний дім, у нашу рідну Україну. Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небе над головою, незалежність та свобода нашого народу.

22:00 31.12.2023

З Різдвом Христовим!

Сьогодні це свято ми зустрічаємо не лише з радістю, а й з тривогою та смутком у душі та серці, адже війна триває... Тому у ці дні особливо наші думки та молитви линуть за наших мужніх воїнів, які боронять нашу землю, захищають мир і спокій наших осель, захищають Україну!

00:00 25.12.2023