Новини громади

МИЛЯЧ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТУРНІРУ В КОЛКАХ!

20 січня в с. Колки відбувся міні-футбольний турнір пам'яті С. Таборовця. Організаторами турніру виступили Павловець Руслан, Олексійовець Сергій та сільський голова Яцута Петро.  За результатами змагань призерами стали такі команди: - 1 місце - "ОЛІМПІЯ" с. Миляч (команда не пропустила жодного м'яча у свої ворота); -  2 місце - "СЕЛЕЦЬ"; - 3 місце - "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" с. Колки; - 4 місце - "ПОРУБКА".

14:06 24.01.2019

ФК «ЖАДЕНЬ» БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ФУТБОЛЬНОГО «РІЗДВА-2019» на ДУБРОВИЧЧИНІ!!!

12-13 січня на стадіоні «ГОРИНЬ» м. Дубровиця відбувалися районні змагання з міні-футболу «РІЗДВО-2019», в яких прийняли участь 24 команди району. 12 січня відбувався груповий етап, а 13 січня в неділю відбувся фінал з 12 команд. Переможцями змагань стали: - 1 місце – «БАТЬКІВЩИНА» м. Дубровиця, уже другий рік поспіль переможець даних змагань; - 2 місце – «КОЛКИ-ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» с. Колки, минулорічний фіналіст;  І дві нові команди, які вперше попали у фінал даних змагань, продемонструвавши хорошу гру; - 3 місце - «ЖАДЕНЬ» с. Жадень; - 4 місце – «БУДІВЕЛЬНИК» с. Сварицевичі. Кращими гравцями змагань визнано: - ПЛЯШКО ВАСИЛЬ (Батьківщина) – кращий воротар, який відстояв 3 серії пенальті; Та два кращих нападаючі змагань це - КОРІНЬ ОЛЕКСАНД (Колки) та ГРИНЕВИЧ АНДРІЙ (Жадень). Команди, гравці команд-призерів та кращі гравці були нагороджені грамотами, кубками, медалями та футбольними статуетками.

13:56 24.01.2019

Новорічно-різдвяні святкування в Миляцькій ОТГ

Новорічно-різдвяні  свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. Протягом січня відбулася низка цікавих Новорічних дійств у сільських закладах культури Миляцької ОТГ.

10:53 23.01.2019

До відома учасників пробного ЗНО-2019!

Даруємо бонуси учасникам пробного ЗНО-2019!                                У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти  визначено вартість пробного тестування у 2019 році – 138 грн.

11:26 22.12.2018

Інтерактивне заняття «Журавлина – наше багатство!» у КЗ "Миляцький НВК".

14 грудня  на базі КЗ «Миляцький НВК» відбулось інтерактивне заняття «Журавлина – наше багатство!» в рамках проекту « Створення умов для спільного управління і сталого використання природних ресурсів водно-болотного угіддя «Транскордонна Рамсарська територія «Ольмани-Переброди» яке організували та провели представники Рівненського природного заповідника – заступник директора з наукової роботи – Журавчак Ростислав Орестович, начальник відділу пропаганди та екологічної освіти – Журавчак Юлія Павлівна, фахівці екологічної освіти Симончук Тетяна Іванівна та Ніколайчук Вікторія Анатоліївна.

16:48 17.12.2018