Новини громади

ЧЕМПІОНАТ ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ, ШАХІВ, ШАШОК - 2017 року.

19 листопада п.р. на базі ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей" відбулися районі змагання з настільного тенісу, шахів та шашок серед чоловіків та жінок. На урочистому відкриті змагань привітали спортсменів заступник голови районної ради Задорожний О. та голова РО ВФСТ "Колос" - Гриневич А. Результати змагань: місця розпреділені згідно цифр

19:16 21.11.2017

Турнір пам’яті Григорія Іценка в Перебродах.

Футбол — це вид спорту, у якому беруть участь не тільки чоловіки, а й жінки. Жіноча футбольна гра не відрізняється правилами та грою від чоловічої. Відмінність полягає частково у тактиці та стратегії. Жіночий футбол протягом багатьох років вважався аморальним, а сьогодні бореться у багатьох країнах за суспільне визнання.

19:13 21.11.2017

Учителі-словесники шкіл ОТГ засідали в Удрицькому НВК.

Чергове засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури закладів освіти Миляцької ОТГ відбулося на базі комунального закладу «Удрицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». У ході засідання робота була сконцентрована над розглядом питання «Інтерактивне навчання як новітній підхід до організації освітнього процесу на уроках української мови та літератури».

13:09 17.11.2017

16-17 листопада проходить 3-й Національний форум IT-директорів органів державної влади

16-17 листопада проходить 3-й Національний форум IT-директорів органів державної влади «Взаємодія і електронні послуги». В рамках форуму йтиме мова про впровадження Системи електронної взаємодії державних реєстрів в Україні. А також про наступні кроки з підвищення ефективності існуючих та впровадження нових адміністративних е-послуг та е-сервісів, про кібербезпеку, використання відкритих даних, цифрову ідентифікацію та розвиток цифрової економіки.

18:27 16.11.2017

Кубок Дубровицького району з волейболу.

11 листопада 2017р. у спортивному залі Миляцького НВК у рамках Спартакіади  Дубровиччини 2017 року пройшли змагання ¼ фіналу КУБКУ Дубровицького району з волейболу серед чоловіків.

14:04 13.11.2017