Новини громади

Свято сильних, мужніх і завзятих!

Сучасна українська армія — одна із найсильніших у світі. І такою її створили ті, хто щодня відстоює незалежність України. Ті, хто віддав своє життя за Україну і хто став ветераном. Ті, хто підтримував та підтримує наших хлопців та дівчат.

10:04 09.12.2019

День відкритих дверей у Миляцькій ОТГ.

"Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування,    самоврядування - без конституційності, конституційності    - без моралі, й жодного з цих великих благ - без сталості й ладу."

16:37 06.12.2019

Дружній візит Летичівської добровільної пожежної команди до Центру безпеки села Жадень Миляцької ОТГ!

19 листопада до Миляцької об'єднаної територіальної громади з робочим візитом завітала делегація вогнеборців добровільної пожежної команди селища Летичів Хмельницької області. Голова Миляцької сільської ради, Федір Хлебович, розповів про успішний досвід створення добровільних пожежних команд на території Миляцької ОТГ, створення Центру безпеки в селі Жадень, а також рпо залучення добровольців та волонтерів до справи гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

09:26 20.11.2019

Моє рідне село...

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Днями  народні гуляння та святкування відбулись  у селі Будимля.

09:43 12.11.2019