26 березня – День Національної гвардії України!

Вітаємо усіх нацгвардійців та дякуємо їм за службу, відданість та захист, адже вони одні з тих, хто бореться за мирне майбутнє України. Ціною власного життя вони захищають свободу кожного українця! Дорогі нацгвардійці! Бажаємо Вам міцного здоров'я, залізного терпіння і хороброго духу! Нехай всі Ваші цілі і мрії будуть легко досяжні Залишайтеся такими ж сміливими, сильними та цілеспрямованими! Дякуємо за Вашу нелегку службу, особливо тим, хто зустрічає професійне свято на бойовій варті, на передовій, захищаючи країну від російських окупантів. Низький уклін усім ветеранам та вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали найдорожче – своє життя за встановлення миру та спокою на рідній землі.

00:00 26.03.2024

Кубок з волейболу, шашок і шахів серед дівчат та юнаків "Хто ти, майбутній олімпієць?" збірних команд закладів освіти сільських територіальних громад, під гаслом - "Рухайся до Перемоги України!"

24 березня 2024 р. у с. Тинне на базі Тинненського ліцею відбулися змагання розіграшу Кубка з волейболу, шашок і шахів серед дівчат та юнаків "Хто ти, майбутній олімпієць?" збірних команд закладів освіти сільських територіальних громад, під гаслом - "Рухайся до Перемоги України!"

10:45 25.03.2024

Загинув за Україну... Сьогодні ми попрощалися та провели в останню дорогу Олександра МАКСИМОВИЧА.

Наш Захисник показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у незалежній Україні. Олександр назавжди залишиться у спогадах рідних, друзів та бойових побратимів справжнім патріотом, порядною людиною, надійним та щирим другом.

18:00 21.03.2024

Кортеж з тілом полеглого Захисника Олександра МАКСИМОВИЧА зустрічаємо сьогодні, 20 березня 2024 р. Кортеж прямуватиме до батьківської хати в с. Смородськ.

Про місцезнаходження кортежа з тілом Героя - Олександра МАКСИМОВИЧА будемо повідомляти на нашій офіційній сторінці Facebook.

11:39 20.03.2024