Новини громади

Завчасно підготуйте документи на ЗНО-2018!

Кожен, хто зареєстрований для участі в ЗНО-2018, отримав від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти конверт із документами, що містив:

12:18 26.04.2018

Інформація про надання гранту для студентів Рівненської області на сплату навчання.

До уваги студентів Миляцької громади Рівненської області очної та заочної форми навчання, державних та комерційних вищих навчальних закладів України.      Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату 1 року навчання в ВНЗ. Участь у конкурсі безкоштовна.

10:17 11.04.2018

Миляцька ОТГ знову перша в області.

24 березня 2018 р. в м. Сарни відбулися спортивні змагання Кубка області з волейболу серед жінок та обласні змагання з шахів між районами та об’єднаними територіальними громадами окремо.     За підсумками змагань у загальнокомандному заліку збірна команда Миляцької ОТГ посіли два перші командні місця з волейболу, склад збірної команди представляли: Кошин Ганна із Миляч; Карпович Анастасія із Смородська; Ярошевич Діана із Удрицька; Гнедько Яна, Ляхович Тамара, Ляхович Тетяна, Охмак Марина із Лугового; Дрожча Вікторія та Олексійовець Леся із села Біле, та шахів, де чоловіків представив Вишневський Іван (в особистому заліку – 2 місце), та жінок Ососкало Ірина (в особистому заліку – 1 місце) у змаганнях серед громад,  гідно виборюючи перемоги у сильних супротивників. Кожен поєдинок був видовищним.

11:39 30.03.2018

Підписано першу декларацію

Згідно наказу №503 МОЗ України "Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу" в Миляцькому ЦПМСД підписано першу декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги...

14:53 28.03.2018

Турнір з міні-футболу присвячений пам’яті воїна АТО Івана Охмака в селі Миляч.

25 березня в селі Миляч відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам’яті воїна АТО Івана Охмака. Відкриття турніру відбулося в Миляцькому СБК з Гімну України та хвилиною мовчання. До вітального слова було запрошено заступника сільського голови Миляцької ОТГ Рожко Генадія Степановича.

16:37 26.03.2018