Новини громади

День пам'яті та примирення.

Пам'ятний день в Україні відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. З нагоди вшанування пам'яті загиблих у страшній війні, розповімо вам невеличку, але таку трагічну історію яка творилася на територі нашого краю…

11:10 07.05.2020

ПЕДКОЛЕКТИВ УДРИЦЬКОГО НВК ВІДГУКНУВСЯ НА УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ

Педагогічний колектив комунального закладу «Удрицький НВК» відгукнувся на прохання Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області щодо участі у благодійній акції «Протидія коронавірусу» з метою запобігання виникненню та поширенню, локалізації та ліквідації спалахів коронавірусної хвороби СОVID-19.

10:18 06.05.2020

Шановні жителі громади!

У день Світлого Христового Воскресіння  ми відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми не самотні на цьому світі, бо з нами Господь. Хочеться, щоб усе людство цінувало та відчувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

13:34 17.04.2020