Новини громади

День села Милячі

Розпочалося свято із святкового богослужіння у Свято-Пантелеймонівському храмі нашого села. Згодом всі люди та гості зібралися біля сільського будинку культури, де чекали забави для дітей ( батути, гірка, солодка вата.)

15:03 14.08.2019

Спортивні змагання до Дня села Миляч

09 серпня на сільському стадіоні села Миляч проходили змагання з пляжного футболу серед чоловіків та пляжного волейболу серед жінок присвячені дню села Миляч.

14:23 12.08.2019

Спортивні змагання в селі Нобель

В селі Нобель Зарічнянського району стало уже доброю традицією проводити турнір з волейболу серед ветеранів присвяченого пам’яті Петра Ходневича куди запросили і команду Миляцької ОТГ. Керівництвом громади було ініційовано участь команди Миляцької ОТГ у турнірі. Протягом двох днів 27 та 28 липня на волейбольних  майданчиках мальовничої Нобельської землі біля школи мали можливість показати свою майстерність у змаганнях з волейболу 6 команд: ВК «Любешів» Волинської області, Зарічненська РДА, смт Зарічне, ВК «Бродниця», Локницька ОТГ та Миляцька ОТГ. Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками. В груповому етапі Милячани впевнено здобули перемоги над командами «Бродниця» та «Локницької ОТГ», та вийшли з першого місця, де у фіналі зустрілися з командою смт Зарічне.   Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити  якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками, де нашій команді вдалося вирвати перемогу над хлопцями з Зарічного.

12:43 29.07.2019

Смородський «Алмаз» бронзовий призер Чемпіонату району з пляжного футболу

12 липня на міському пляжі м. Дубровиця відбувся чемпіонат району з пляжного футболу привчений бійцям АТО, який проходив за підтримки народного депутата України – ЯНІЦЬКОГО ВАСИЛЯ ПЕТРОВИЧА.

14:05 15.07.2019

Участь вокально-аматорського колективу Миляцького СБК у фестивалі "Поліська родино, завітай на гостину"

07 липня у селі Дроздинь Старосільської об"єднаної територіальної громади, що на Рокитнівщині, відбувся фестиваль "Поліська родино, завітай на гостину", який об’єднав екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, творчі, виставкові та інші культурно-розважальні програми в стилі «етно». В такому чудовому заході, за запрошенням Старосільської ОТГ,  взяв участь і наш вокально-аматорський колектив Миляцького СБК, керівником якого є директор Миляцького СБК – Ярмошевич Т. Г. З перших звуків і рухів артистів ансамблю глядачі затамували подих. Могутньо і злагоджено звучали голоси вокалістів.  Вони запалювали  публіку своїми піснями.

14:06 08.07.2019

Обласний фестиваль народного мистецтва «Водіння Куста» у Сварицевичах.

16 червня 2019 року в селі Сварицевичі Дубровицького району Рівненської області за фінансової підтримки Благодійного фонду "Наш край" народного депутата України Василя Яніцького,  пройшов обласний фестиваль "Водіння куста". Фестиваль  став демонстрацією розмаїття народних талантів Рівненщини та рівненського Полісся. В цей спекотний день глядачі змогли зануритися в справжнє чисте, глибоке, освіжаюче джерело поліської й української народної пісні, доторкнулися серцем до витоків культури нашого краю.

10:38 18.06.2019