Новини громади

Спортивні змагання в селі Нобель

В селі Нобель Зарічнянського району стало уже доброю традицією проводити турнір з волейболу серед ветеранів присвяченого пам’яті Петра Ходневича куди запросили і команду Миляцької ОТГ. Протягом двох днів    21 та 22 липня на волейбольних  майданчиках мальовничої Нобельської землі біля школи мали можливість показати свою майстерність у змаганнях з волейболу 6 команд: ВК «Любешів» Волинської області, Зарічненська РДА, Рівненська ОДА, ВК «Бродниця», Локницька ОТГ та Миляцька ОТГ. Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками.

12:05 25.07.2018

« Я - майбутнє своєї громади»

24 червня 2018 року в селі Удрицьк Миляцької сільської ради пройшов щорічний фестиваль-конкурс української естрадної пісні " Я – майбутнє своєї громади".

09:45 06.07.2018

Зі святом!

Друзі, вітаємо вас з Днем Конституції України! Бажаємо вам мудрості і далекоглядності, успіхів та нових звершень, миру і злагоди в родинах та в нашій великій країні.

11:47 28.06.2018

«ВОДІННЯ КУСТА» У СВРИЦЕВИЧАХ

27 травня 2018 року в селі Сварицевичі Дубровицького району Рівненської області вже вкотре відбулося свято пов'язане із святою Трійцею «Водіння куста».

14:56 05.06.2018