Новини громади

«Фортуна» Миляцької ОТГ третя в області з футболу

Футбол — це вид спорту, у якому беруть участь не тільки чоловіки, а й жінки. Жіноча футбольна гра не відрізняється правилами та грою від чоловічої. Відмінність полягає частково у тактиці та стратегії. Жіночий футбол протягом багатьох років вважався аморальним, а сьогодні бореться у багатьох країнах за суспільне визнання.

11:07 28.10.2019

Миляцька громада: що побудовано за 5 років однією з перших ОТГ на Рівненщині

Діряві дахи шкіл та садочків, старі вікна, через які дмуть протяги, похилені напіврозвалені ФАПи - все це вже в минулому для жителів дев’яти сіл на Рівненщині, які п’ять років тому одні з перших об'єдналися в громаду.

09:55 09.10.2019

Фестиваль-конкурс «Дубова ложка-2019»

В мальовничому місці-урочищі «Дуби» що неподалік села Лютинськ відбувся районний туристично-кулінарний фестиваль «Дубова ложка-2019». На такий чудовий захід з'їхалися представники КДК, організацій, підприємств району аби представити свої команди у творчому конкуссі смачних страв, позмагатися у спортивних перегонах, насолодитися та поєднатися з природою.

11:48 30.09.2019