Новини громади

Обласний фестиваль народного мистецтва «Водіння Куста» у Сварицевичах.

16 червня 2019 року в селі Сварицевичі Дубровицького району Рівненської області за фінансової підтримки Благодійного фонду "Наш край" народного депутата України Василя Яніцького,  пройшов обласний фестиваль "Водіння куста". Фестиваль  став демонстрацією розмаїття народних талантів Рівненщини та рівненського Полісся. В цей спекотний день глядачі змогли зануритися в справжнє чисте, глибоке, освіжаюче джерело поліської й української народної пісні, доторкнулися серцем до витоків культури нашого краю.

10:38 18.06.2019

«Народна пісня – голос невсипущий»

Українська пісня... Ніжна, лірична, весела, жартівлива, сумна – вона викликає в душі людській найскладніші, найглибші почуття і прагнення всього, що є кращого в людині, що підносить її до вершини людської гідності, до людяності, до творчості.

10:26 11.06.2019

Заява про екологічні наслідки діяльності

Об'єкт проектованої діяльності – Реконструкція будівлі школи А1-1 (добудова вбиралень) Комунального закладу «Жаденський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області на вул.Центральна, 179 в с.Жадень.

16:52 06.06.2019

Заява про наміри Жаденський НВК

Реконструкція будівлі школи А1-1 (добудова вбиралень) Комунального закладу «Жаденський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний заклад» Миляцької сільської ради, в т.ч. будівництво котельні на твердому паливі та локальних очисних споруд.

16:47 06.06.2019

Миляцька ОТГ учасник Чемпіонату України

На мажорній ноті завершила свої перші виступи на чемпіонаті України з футболу серед дівочих команд  U-14 що відбувся з 13 по 17 травня в м. Калуш команда " Фортуна "  Миляцької ОТГ.

11:05 20.05.2019

"У маминих очах - любов, як цвіт лілеї"

День Матері… Свято всеохоплюючої радості. При згадці про нього всміхається кожна людина, мала чи велика, кожен, хто був дитиною і мав матір. Місяць травень – найкращий у році. Повнота цвітіння і надій, бадьорість воскреслої з зимового сну природи… Радість Матерів, що їх заслужено вшановують. Радість усіх, хто приходить вітати, обдаровуючи матір у цей день. Бо кожен знає, що робить справу добру, праведну, яскраву.

10:19 14.05.2019