Новини громади

Вшанували подвиг материнства!

13 грудня голова Миляцької сільської ради об'єднаної територіальної громади Федір Федорович Хлебович вручив посвідчення і нагрудний знак двом жителькам села Переброди та жительці села Будимля, яким згідно з Указом Президента України, було присвоєно почесне звання "Мати-героїня”. З державною нагородою він щиро привітав матерів, які народили і виховали по п’ятеро дітей, а саме: Ладику Ніну Василівну, Торчило Віту Василівну, Чмуневич Наталію Іванівну.

09:34 16.12.2019

Свято сильних, мужніх і завзятих!

Сучасна українська армія — одна із найсильніших у світі. І такою її створили ті, хто щодня відстоює незалежність України. Ті, хто віддав своє життя за Україну і хто став ветераном. Ті, хто підтримував та підтримує наших хлопців та дівчат.

10:04 09.12.2019

День відкритих дверей у Миляцькій ОТГ.

"Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування,    самоврядування - без конституційності, конституційності    - без моралі, й жодного з цих великих благ - без сталості й ладу."

16:37 06.12.2019

Дружній візит Летичівської добровільної пожежної команди до Центру безпеки села Жадень Миляцької ОТГ!

19 листопада до Миляцької об'єднаної територіальної громади з робочим візитом завітала делегація вогнеборців добровільної пожежної команди селища Летичів Хмельницької області. Голова Миляцької сільської ради, Федір Хлебович, розповів про успішний досвід створення добровільних пожежних команд на території Миляцької ОТГ, створення Центру безпеки в селі Жадень, а також рпо залучення добровольців та волонтерів до справи гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

09:26 20.11.2019