Новини громади

«Фортуна» Миляцької ОТГ третя в області з футзалу

27 лютого в м. Костопіль відбувся Чемпіонат Рівненської області з футзалу 2020 року серед дівчат 2004  р.н. і молодші.  В даних змаганнях взяло  участь 6 команд: КОЛІСП Костопіль, ДЮСШ Гоща, ДЮСШ Степань, ДЮСШ Вараш, Немовицька ОТГ та команда «ФОРТУНА» Миляцької ОТГ.

09:55 12.03.2020

День рідної мови!

21 лютого- Міжнародний день рідної мови. Разом із щастям і журбою Зеленим листом шелестить У небі яснім над водою Нам рідна мова мерехтить. Це символ мудрості твоєї, Моя Вкраїно,Він горить! Тож мови рідної своєї Не відцураймось ні на мить!

09:00 25.02.2020

Волейбольний турнір пам’яті Івана Ілліча Кузки

19 лютого у Миляцькому НВК вже третій рік поспіль традиційно було проведено турнір з волейболу серед учнівських колективів ЗСО приурочений  вшанування пам’яті вчителя фізичної культури Миляцького НВК, прекрасної людини, нашого земляка, товариша і друга – Кузки Івана Ілліча.

14:00 20.02.2020

Реабілітація дітей з інвалідністю

З 2019 року запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.   Перелік реабілітаційних закладів

09:02 20.02.2020

Шашко-шаховий турнір імені Арсена Левковича

17 січня 2020 року в КЗ «Жаденський НВК» відбувся шашко-шаховий турнір імені Арсена Левковича. Котрий рік поспіль любителі шашок і шахів приїжджають до мальовничого села Жадень аби пограти в ці ігри та вшанувати пам'ять нашого земляка Арсена Левковича.

17:50 17.01.2020