Новини громади

«Дві Людини – дві долі, два незавершених життєвих шляхи…»

Людська доля - часто збіг очевидних закономірностей і непередбачених випадковостей. Дві Людини – дві долі, два незавершених життєвих шляхи: Педагог з великої літери – вчитель фізичної культури Миляцького НВК Іван Ілліч Кузка і науковець зі світовим ім’ям, випускник Миляцької середньої школи Віталій Сергійович Чишко. Їх життя, як і життя кожної людини, що належить до вищих, абсолютних цінностей, було загальною умовою здійснення усіх цілей, завдань, прагнень, які вони ставили перед собою, але … не судилося.

11:59 24.02.2018

Зламана доля та не зламана воля.

Історія будь-якого народу містить періоди і дати, які є вирішальними та доленосними  в його житті.  21 лютого 2018 року в Миляцькій публічно-шкільній бібліотеці відбувся захід присвячений вшануванню пам'яті Героїв Небесної  Сотні – Свіча пам'яті  «Зламана доля та не зламана воля».

16:27 21.02.2018

Кубок області з міні-футболу.

17 лютого 2018 в м. Костопіль відбулися обласні зональні змагання з міні-футболу на Кубок Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед збірних команд ОТГ. На участь у змаганнях північної зони прибули 6 команд з 13, які були розділені на дві підгрупи:

16:16 21.02.2018

Чемпіонат Дубровицького району з фут залу - 2018

З 21 січня по 11 лютого 2018 року в Дубровицькому районі проводився чемпіонат району пам’яті «Небесної сотні» за фінансової підтримки благодійного фонду «Наш край» Яніцького Василя Петровича (народного депутата України). Вперше цього року чемпіонат проходив  у дві ліги по 10 команд.

12:35 12.02.2018