Новини громади

23 серпня відбувся патріотичний велопробіг - естафета передачі Державного Прапора України по населених пунктах Дубровицького району на честь Дня Прапора України.

Велодень – це щорічне велосипедне свято, котре збирає сотні велосипедистів, об’єднує абсолютно усіх любителів велосипеда, незалежно від типу ровера, стилю їзди та щоденного кілометражу.

16:58 28.08.2018

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

23 серпня у Миляцькому сільському будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Дня Незалежності України. Із підняття Державного Прапора старостою сіл Лугове та Біле - Кухарця Олександра Адамовича та Державного Гімна України розпочалася урочиста частина дійства.

12:45 27.08.2018

Спортивні змагання в селі Нобель

В селі Нобель Зарічнянського району стало уже доброю традицією проводити турнір з волейболу серед ветеранів присвяченого пам’яті Петра Ходневича куди запросили і команду Миляцької ОТГ. Протягом двох днів    21 та 22 липня на волейбольних  майданчиках мальовничої Нобельської землі біля школи мали можливість показати свою майстерність у змаганнях з волейболу 6 команд: ВК «Любешів» Волинської області, Зарічненська РДА, Рівненська ОДА, ВК «Бродниця», Локницька ОТГ та Миляцька ОТГ. Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками.

12:05 25.07.2018