Дата: від до Скинути

Хочеш з користю провести час? Тоді, долучайтся до активностей разом з нами! Прагнемо ставати міцнішими та здоровішими.

Сьогодні, 09 жовтня 2023 року не зважаючи на вітряну погоду, ми все ж зібралися. Захід тривав із 14:00 год. до 15:00 год. Всього взяло участь 16 осіб: з них 15 дітей та 1 дорослий.

17:10 09.10.2023

З ДНЕМ ЮРИСТА УКРАЇНИ!

У цей день вітаємо фахівців, які досконало знайомі з правом, юридичними науками, чинним законодавством та мають практичну діяльність в області права.

09:50 08.10.2023

До уваги жителів громади!

Миляцька сільська рада повідомляє, що  з 07 жовтня 2023 року  ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки буде проводитися виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки за посиланням: http://e.dsns.gov.ua.

12:07 03.10.2023

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

З 27 жовтня 2023 р. по 1 жовтня 2023 р. з нагоди Дня Захисників і Захисниць України в Миляцькій територіальній громаді відбувся конкурс патріотичних малюнків "Дякуємо Вам, наші Захисники".

11:58 02.10.2023

Вічна пам’ять та слава Героям!

З нагоди Дня Захисників та Захисниць України, ми вшановуємо пам'ять наших Героїв. Низько схиляємо голови згадуючи тих, хто поліг за волю України, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю, адже найвищим рівнем любові до Батьківщини є готовність боронити її ціною власного життя.

12:41 01.10.2023