Грант для студентів!

Команда VinCheck.Me радо оголошує про старт конкурсу для студентів українських вишів. За найкращу написану статтю учасник отримає грантову стипендію на навчання у розмірі 20000 гривень!

12:39 22.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

У Миляцький ліцей на основне місце роботи потрібен водій шкільного автобуса.Основні вимоги до кандидата:

15:09 21.08.2023

Співпраця служби у справах дітей Миляцької сільської ради та Сарненського РС №1 філії ДУ «Центр пробації» в Рівненській області

З метою налагодження подальшої співпраці в напрямку здійснення наглядових та соціально-виховних заходів з неповнолітніми суб’єктами пробації та вивчення основних чинників, що підштовхують дітей до правопорушень, 18 серпня 2023 року було проведено робочу зустріч Служби у справах дітей Миляцької сільської ради та Сарненського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Рівненській області.

14:46 18.08.2023

19 серпня відзначаємо свято Преображення Господнє, або Другий чи Яблучний Спас.

Тож нехай Преображення Господнє подарує надію у краще майбутнє, заповнить душу теплотою та обдарує добротою. Нехай Господь візьме під свою опіку кожного воїна аби наші Герої повернулись додому живими.

00:00 18.08.2023

УВАГА! ФОТОФЛЕШМОБ!

Український Прапор - це символ боротьби і незламності, честі і гідності нашої країни. Запрошуємо Вас до участі у фотофлешмобі "МІЙ СИМВОЛ НЕЗЛАМНОСТІ" до Дня Державного Прапора України.

09:00 15.08.2023

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МОЛОДІ!

Бути молодим – це безліч перспектив і можливостей, самореалізація та успіх, нові горизонти й вершини!

00:51 12.08.2023

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МИЛЯЧ!

Сьогодні, 9 серпня, з нагоди Дня села Миляч відбулася благодійна концертна програма "Моє село - частинка України", де всі артисти об'єдналися заради спільної мети - збору коштів для Збройних Сил України.

19:54 09.08.2023

Шановні жителі та гості села Миляч!

Щиросердечно вітаємо Вас з храмовим святом та Днем села! Це день, який об'єднує тих, кому дорогий свій край, своє село, своя громада. День, коли кожен відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято.

00:00 09.08.2023

Номер телефону пожежної частини.

З метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації доводимо до відома номер телефону чергового 14 Державної пожежно-рятувальної частини м. Дубровиця. Всі виклики рятувальників (в тому числі з території громади) здійснюються через чергового. Моб. 097 686 75 74

11:02 03.08.2023