Новини громади

КУБОК МИЛЯЦЬКОЇ ОТГ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК – 2017

16 липня 2017 року в селі Миляч на сільському стадіоні біля озера пройшов Кубок Миляцької ОТГ з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок. У турнірі прийняли участь 6 команд: 4 команди  чоловіків (Жадень, Удрицьк, дві місцеві команди) та 2 команди жінок (Миляч та Удрицьк).  Змагання пройшли у чесній, напруженій та цікавій боротьбі згідно умов затвердженого регламенту.

11:20 17.07.2017

До відома жителів громади.

З 12 липня 2017 року в Центрі надання адміністративних послуг Миляцької обєднаної територіальної громади (що розміщується в селі Миляч) працює державний реєстратор.

12:38 13.07.2017

Збереження історичного минулого заради плекання гідного майбутнього

«Малу батьківщину» має кожний. З історії окремого села, міста, хутора, вулиці й родини складається історія всієї держави. Здобуття Україною незалежності й роки самостійного, державотворчого, соціально-політичного, економічного й духовно-культурного розвитку актуалізували потребу дослідження історії населених пунктів країни в загальнодержавному просторі й часі. Зауважимо, що впродовж останнього двадцятип’ятиріччя у науковому осмисленні становлення і розвитку регіонів, міст відбуваються серйозні зрушення.

21:33 02.07.2017