Дата: від до Скинути

Привласнили понад 20 млн грн під виглядом продажу автівок та квадрокоптерів для потреб військових: Нацполіція викрила організовану групу шахраїв.

Зловмисники в інтернеті пропонували доставку автомобілів з-за кордону та продаж квадрокоптерів для потреб Збройних Сил України. Утім, отримавши передплату за «замовлення», яке начебто мало доставлятися з-за кордону, зловмисники зникали, адже не планували виконувати взяті на себе зобов’язання. У такий спосіб вони привласнили гроші волонтерів та військовослужбовців.

10:01 03.08.2023

Отже, чемпіонат ГО "ВФСТ "Колос" з футболу "Золотий колос України" серед дівчат 2010-2011 р.н. у місті Берегове Закарпатської області, де бере участь команда Миляцької ТГ "Фортуна" продовжується!

Першою відбулася гра з командою ДЮСШ "Бахмач" Бахмацької МР Чернігівської області, на жаль, з рахунком 1:0 перемогу не вдалося вибороти!

12:31 13.07.2023

Допомога жителям Херсонщини!

Добровольці Миляцької територіальної громади у складі семи будівельників із сіл Будимля та Переброди, на чолі зі старостою села Будимля Молчановичом Петром Петровичом повернулися із Херсонщини, де допомагали місцевим жителям відновити їхні будинки, що були руйнованої внаслідок російської агресії.

13:28 12.07.2023

З ДНЕМ СЕЛА, УДРИЦЬК!

У житті кожної людини буває багато свят, родинних, релігійних та загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного села.

08:43 12.07.2023