Благодійний концерт "Весь світ в долонях матері" 15 травня 2023 р.

Прийде час - і минуть дні воєнного лихоліття! І над нашою землею знову зійде яскраве сонце на мирне блакитне небо. І замайорить синьо-жовтий стяг від Заходу до Сходу у найвіддаленіших містечках та селах нашої країни.

17:00 14.05.2023

ОБЕРЕЖНО - МІНИ!

Звертаємося до всіх жителів Миляцької громади, у зв’язку з розташуванням нашої громади в прикордонній зоні, наголошуємо на тому, що потрібно бути надзвичайно обережними під час пересування, оскільки через необережність можна натрапити на міну.

10:33 11.05.2023

ГЕРОЇ - НЕ ВМИРАЮТЬ!

Старший солдат - Савич Сергій Миколайович народився 22 листопада 1991 р. в селі Миляч. У 2009 р закінчив Миляцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, а згодом вступив у вище професійно-технічне училище номер 22 м. Сарни, де здобув професію маляра-штукатура.

12:21 10.05.2023

9 травня - ДЕНЬ ЄВРОПИ!

Відсьогодні 9 травня відзначають День Європи! Вітаємо усіх українців з Днем Європи та бажаю якнайшвидшої Перемоги, мирного і спокійного неба та розквіту нашої України!

09:00 09.05.2023

"Грант для ветеранів"

З метою розширення підтримки бізнесу, з 10 квітня 2023 року, в рамках реалізації урядового проєкту єРобота, почала діяти нова програма: надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу (надалі - «Грант для ветеранів»).

12:19 08.05.2023