Вітаємо наших учасників змагань.

У Грузії, м. Тбілісі стартував кубок світу з парапауерліфтингу. Національна паралімпійська збірна команда з пауерліфтингу яскраво розпочала боротьбу.

14:37 01.05.2023

28 квітня - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ!

28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. Його запроваджено з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні.

00:01 28.04.2023

Кіберполіція викрила зловмисника у збуті баз із персональними даними громадян України та ЄС

Чоловік у месенджері продавав відомості, що містили персональні дані понад 300 мільйонів осіб із різних країн. Під час проведення санкціонованого обшуку фігурант перешкоджав діям правоохоронців і завдав тілесних ушкоджень кіберполіцейському. Зловмисника затримали.

13:30 26.04.2023

26 квітня 1986 року сталася найстрашніша за всю історію людства катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС. Ця трагедія є болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням.

09:53 26.04.2023

Турнір з міні-футболу пам'яті загиблого воїна Івана Клюйка (24 квітня 2022 р.)

24 квітня 2023 р. здобувачі освіти Перебродівського ліцею на чолі з вчителем фізичної культури Миколою Жакунцем взяли участь в турнірі з міні-футболу пам'яті загиблого воїна Івана Клюйка, що відбувся в Орв'яницькому ліцеї на майданчику збудованому за кошти мами Героя. Команди Перебродівського ліцею хлопців та дівчат вибороли перші місця.

13:45 25.04.2023