ПОВІДОМЛЯЄМО!

Незважаючи на щоденний подвиг наших співгромадян, які захищають Україну від ворога, продовжує збільшуватися і кількість осіб, засуджених за колабораційну діяльність. Зараз на обліку в органах пробації за правопорушення проти основ національної безпеки перебуває близько 600 осіб.

14:58 17.03.2023

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Управління соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації повідомляє про проведення фокус-груп щодо визначення потреб цільової групи для створення оптимального механізму надання соціальних і психологічних послуг.

14:57 17.03.2023

НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ!

Здобувачами освіти та працівниками Перебродівського ліцею було зібрано та передано 22 880 грн. для облаштування автомобілів для наших Захисників.

12:19 16.03.2023

Державна програма "Рука допомоги"

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин. З початком повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією, створення механізмів підтримки для організації підприємницької діяльності і здобуття економічної самостійності для таких родин набуло особливої актуальності.

10:15 16.03.2023

Проект "MRIYA"

Департаментом кіберполіції та волонтерами створено та підтримується проект «МРІЯ» StopRussiaChannel (https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6), який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезинформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

09:57 16.03.2023

Важлива інформація — рятує долі людей!

Інформування щодо роботи Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України здійснюється на сайті міністерства та офіційних сторінках у соціальних мережах та меседжерах.

12:59 15.03.2023