КОНКУРС "Раннє читання"

КЗ «Рівненська обласна бібліотека для молоді» РОР розпочинає прийом матеріалів обласного фотоконкурсу серед молодих батьків «Раннє читання книг» з дітьми до 12 років.

11:23 21.06.2023

До уваги жителів Миляцької громади!

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації Віталія Коваля від 12 червня 2023 р. На підставі статей 8, 15, 28 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" та Законів України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" (зі змінами), від 24 лютого 2022 року №69/2022 "Про загальну мобілізацію", постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2007 року №507-ДСК "Про затвердження Положення про раду оборони Автономної Республіки Крим і області" введено в дію рішення №24 ради оборони області від 12 червня 2023 року про заборону відвідування місцевим населенням прикордонних лісів та інших прикордонних зон у прикордонних з республікою білорусь територіальних громад області з метою збору ягід, грибів, лікарських трав тощо.

09:21 20.06.2023

ВАЖЛИВО!

З метою недопущення зниження обороноздатності підрозділів Збройних Сил України, розпорядженням Командувача ОУВ "Волинь" від 13.06.2023 р. заборонено проведення георозвідувальних, будівельних та інших робіт у тридцятикілометровій зоні поблизу Державного кордону України з республікою білорусь, без погодження Командувача ОУВ "Волинь".

08:22 20.06.2023

З ДНЕМ БАТЬКА!

В Україні День батька є офіційним святом, яке відзначається в третю неділю червня.

08:40 18.06.2023

Сьогодні, 13 червня, розпочався Всеукраїнський футбольний турнір серед дівчат U-11 сезону 2023 року в якому приймає участь команда Миляцької ТГ "Фортуна".

Честь Рівненської області захищають шість гравчинь Перебродівського ліцею, дві гравчині Миляцького ліцею та дві гравчині Зносицького ліцею (Немовицька ТГ).

17:14 13.06.2023

СТОП МІНИ!

Нагадуємо, що у зв’язку з розташуванням нашої громади в прикордонній зоні, потрібно бути надзвичайно обережними під час пересування, оскільки через необережність можна натрапити на міну.

09:53 13.06.2023