Новини громади

Бібліотеки готуються до Нового року.

Новий рік - чарівне свято, хочеться щоб воно запам’яталося надовго і було особливим. А що може бути більш  особливим, ніж власноруч виготовлені прикраси на ялинку, адже ялинка це королева Нового року. А королеву потрібно прикрашати по особливому.

10:56 08.12.2017

ЧЕМПІОНАТ ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ, ШАХІВ, ШАШОК - 2017 року.

19 листопада п.р. на базі ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей" відбулися районі змагання з настільного тенісу, шахів та шашок серед чоловіків та жінок. На урочистому відкриті змагань привітали спортсменів заступник голови районної ради Задорожний О. та голова РО ВФСТ "Колос" - Гриневич А. Результати змагань: місця розпреділені згідно цифр

19:16 21.11.2017

Турнір пам’яті Григорія Іценка в Перебродах.

Футбол — це вид спорту, у якому беруть участь не тільки чоловіки, а й жінки. Жіноча футбольна гра не відрізняється правилами та грою від чоловічої. Відмінність полягає частково у тактиці та стратегії. Жіночий футбол протягом багатьох років вважався аморальним, а сьогодні бореться у багатьох країнах за суспільне визнання.

19:13 21.11.2017

Учителі-словесники шкіл ОТГ засідали в Удрицькому НВК.

Чергове засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури закладів освіти Миляцької ОТГ відбулося на базі комунального закладу «Удрицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». У ході засідання робота була сконцентрована над розглядом питання «Інтерактивне навчання як новітній підхід до організації освітнього процесу на уроках української мови та літератури».

13:09 17.11.2017