Новини громади

ДОСЯГНЕННЯ КЗ «МИЛЯЦЬКИЙ НВК»-2017.

“Усюди цінність школи дорівнює цінності її вчителя”. А.Дістервег      З перегорнутим листком календаря, піснею шкільного дзвінка закінчився  2017 рік,  який став  плідним та успішним, про це й говорять досягнення вчителів та учнів на районному і обласному рівнях з конкурсів та олімпіад. ПРЕДМЕТНІ ОЛІМПІАДИ № пп Предмет Місце/етап П.І.Б. учня Вчитель 1 Трудове навчання ІІІ-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Рудь Марія, учениця 9 класу; Шах Юлія,учениця 11 класу Савич С. В., вчитель трудового навчання 2. Російська мова ІІІ-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Рудь Марія, учениця 9 класу; Савич Дарина, учениця 11 класу Малош Т. І., вчитель зарубіжної літератури та російської мови 3 Математика  І-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Ярмошевич Ігор, учень 10 класу; Шах Іванна, учениця 6 класу Якубович В. А., вчитель математики; Шах В. Л., вчитель математики 4 Хімія ІІІ-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Рудь Марія, учениця 9 класу; Ярмошевич Ігор, учень 10 класу;   Рудь Г. Ф., вчитель хімії 5 Фізика ІІІ-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Петрушко Ігор, учень 7  класу; Ярмошевич Ігор, учень 10 класу;   Кухарець М. А., вчитель фізики 7 Географія ІІ-місце районний етап; Савич Андрій, учень 10 класу Савич В. Р., вчитеь географії 8 Екологія ІІ-місце районний етап; Ярмошевич Ігор, учень 10 класу;   Легка А. В., вчитель біології 9 Біології ІІІ-місце районний етап; Рудь Марія, учениця 9 класу;   Легка А. В., Котяш Л. В., вчителі біології 10 Правознавство ІІІ-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Рудь Марія, учениця 9 класу; Савич Дарина, учениця 11 класу Сало О. С., вчитель правознавства 11 Астрономія ІІ-місце районний етап; Ярмошевич Ігор, учень 10 класу;   Кухарець М. А., вчитель фізики 12 Іноземна мова ІІ-місце районний етап; Горбатюк Діанна, учениця 11-Б класу Охмак С. В., вчитель англійської мови       Учні та вчителі НВК стали переможцями  в наступних конкурсах:   № пп Назва конкурсу Місце/етап П.І.Б. учня/колектив Керівник 1 Всеукраїнська природоохоронна акція „Канюк звичайний — птах 2017 року І-місце Обласний етап Учнівський колектив 4 класу Ярмошевич Н.Ю., вчитель початкових класів 2 Всеукраїнська акція  „Годівничка -2017”

09:54 31.12.2017

Кубок Миляцької ОТГ з волейболу серед чоловіків.

17 грудня в спортивному залі КЗ Миляцького НВК села Миляч відбувалися волейбольні змагання на Кубок Миляцької ОТГ з волейболу серед чоловіків. В даних змаганнях брали участь такі команди: Миляч; КЗ Миляцький НВК та Удрицьк.

13:09 19.12.2017

Бібліотеки готуються до Нового року.

Новий рік - чарівне свято, хочеться щоб воно запам’яталося надовго і було особливим. А що може бути більш  особливим, ніж власноруч виготовлені прикраси на ялинку, адже ялинка це королева Нового року. А королеву потрібно прикрашати по особливому.

10:56 08.12.2017