Дата: від до Скинути

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ –  державне свято, яке українці щороку відзначають 21 листопада

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ – державне свято, яке українці щороку відзначають 21 листопада

Україна - територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність, і продовжують доводити сьогодні в боротьбі з загарбником та окупантом.

07:16 21.11.2023

Флешмоб "Жовта стрічка"

Долучайтеся до флешмобу «Жовта Стрічка» на знак підтримки українців на тимчасово окупованих територіях!

10:14 20.11.2023

З Днем працівників сільського господарства України

У третю неділю листопада Україна відзначає День працівників сільського господарства. З нагоди свята, вітаємо працівників сільського господарства Миляцької територіальної громади з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

09:12 19.11.2023

"КЛАС БЕЗПЕКИ" відкрито в Миляцькому ліцеї

На відкриття завітали гості: Олександр КОХАН – голова Сарненської районної державної адміністрації та заступник голови – Любов МАЦИГОН, працівники управління ДСНС України в Рівненській області та навчально-методичного центру з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

16:09 17.11.2023