З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МОЛОДІ!

Бути молодим – це безліч перспектив і можливостей, самореалізація та успіх, нові горизонти й вершини!

00:51 12.08.2023

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МИЛЯЧ!

Сьогодні, 9 серпня, з нагоди Дня села Миляч відбулася благодійна концертна програма "Моє село - частинка України", де всі артисти об'єдналися заради спільної мети - збору коштів для Збройних Сил України.

19:54 09.08.2023

Шановні жителі та гості села Миляч!

Щиросердечно вітаємо Вас з храмовим святом та Днем села! Це день, який об'єднує тих, кому дорогий свій край, своє село, своя громада. День, коли кожен відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято.

00:00 09.08.2023

Номер телефону пожежної частини.

З метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації доводимо до відома номер телефону чергового 14 Державної пожежно-рятувальної частини м. Дубровиця. Всі виклики рятувальників (в тому числі з території громади) здійснюються через чергового. Моб. 097 686 75 74

11:02 03.08.2023

Привласнили понад 20 млн грн під виглядом продажу автівок та квадрокоптерів для потреб військових: Нацполіція викрила організовану групу шахраїв.

Зловмисники в інтернеті пропонували доставку автомобілів з-за кордону та продаж квадрокоптерів для потреб Збройних Сил України. Утім, отримавши передплату за «замовлення», яке начебто мало доставлятися з-за кордону, зловмисники зникали, адже не планували виконувати взяті на себе зобов’язання. У такий спосіб вони привласнили гроші волонтерів та військовослужбовців.

10:01 03.08.2023