З Днем адміністратора ЦНАП

Шановні працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» Миляцької територіальної громади!

06:47 06.09.2023

Запрацював сайт УАРОР про фіксацію збитків завданих війною

Розпочав роботу сайт Поверни своє. Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.

15:29 05.09.2023

Вшановуючи пам’ять загиблих, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну.

В цей пам’ятний день ми схиляємо голови перед нашими земляками, які загинули, захищали нашу Батьківщину: Охмак Іван Миколайович, Савич Сергій Миколайович, Охмак Валерій Степанович, Савич Олександр Васильович, Карпович Михайло Михайлович, Недбайло Олександр Андрійович, Молчанович Артур Петрович та Стрибулевич Іван Васильович.

15:13 29.08.2023

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

У цей день український народ віддає шану подвигу всіх українських патріотів, які з 2014 року та по цей час захищали та продовжують захищати Україну від російських агресорів. Ми знаємо, за що б’ємося і за що помирають найкращі сини та доньки України. Переможемо заради майбутнього, заради всіх, хто загинув за нашу свободу.

09:54 29.08.2023