Послуги для морського та річкового транспорту на Гіді.

Дізнатися про те, як оформити ліцензію на перевезення, зареєструвати судно чи отримати свідоцтво про присвоєння судну розпізнавального номера легко — уся достовірна та актуальна інформація про отримання будь-яких державних послуг на одному порталі.  Зібрали для вас добірку послуг на Гіді про послуги для морського та річкового транспорту.

11:10 21.12.2021

Відкриття ялинки.

19 грудня святковими вогнями засяяла новорічна красуня у селі Миляч.

09:24 20.12.2021

Свято Святого Миколая.

Напередодні Дня Святого Миколая, Миколай Чудотворець мандрував селами нашої громади та привітав солодкими подарунками діток-сиріт та діток, позбавлених батьківського піклування, а також діток із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

09:13 20.12.2021

Подарунки для дітей військовослужбовців.

Напередодні Дня Святого Миколая, Голова Миляцької ТГ Федір Хлебович від місцевої громади передав подарунки до новорічних свят дітям військовослужбовців відділення інспекторів прикордонної служби «Переброди» відділу «Дубровиця».

09:08 20.12.2021

Конкурс для студентів та учнів.

Компанія Мed-magazin.ua розпочинає конкурс для українських студентів та учнів України з видачі гранту на навчання в розмірі 10 000 гривень.

10:27 15.12.2021

Підготували добірку послуг для людей з інвалідністю.

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності.  Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.  Підготували добірку послуг для людей з інвалідністю.

14:26 08.12.2021

День місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, міських, районних і обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

18:06 07.12.2021