Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді

Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.

11:47 23.02.2022

День Єднання.

Ми пишаємося, що ми УКРАЇНЦІ, а наша Вітчизна - Україна, земля, дорога та мила серцю кожного з нас.

13:05 16.02.2022

День вшанування воїнів-інтернаціоналістів.

15 лютого – це День пам'яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів, кому довелося виконувати військовий обов’язок  на території інших країн.

16:27 15.02.2022

Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу.

12:41 14.02.2022

Пожежа у с.Смородськ.

Близько шостої ранку, начальнику пожежної команди надійшов дзвінок з повідомленням про загоряння господарчої будівлі у с. Смородськ.

11:15 11.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг.

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

11:17 03.02.2022

Вічна пам'ять героям України!

Сьогодні, 2 лютого, ми вшановуємо річницю пам’яті нашого односельчанина, солдата, воїна АТО, героя – Охмака Івана Миколайовича.

12:20 02.02.2022

Діліться враженнями про сервіс у ЦНАПах.

Мінцифра розпочинає комунікаційну кампанію «Бажаєте, щоб наступний візит став кращим? Розкажіть про останній» у межах першої всеукраїнської оцінки якості адмінпослуг.

11:22 26.01.2022