«Фортуна» Миляцької ОТГ бронзовий призер в області з футзалу

24 лютого в м. Сарни відбувся Чемпіонат Рівненської області з футзалу 2021 року серед дівчат 2005  р.н. і молодші.  В даних змаганнях взяло  участь 6 команд: КОЛІСП Костопіль, ДЮСШ Гоща, ДЮСШ Степань,  ДЮСШ Сарни, ДЮСШ Дубровиця, команда села Зносичі Немовицької ОТГ та команда «ФОРТУНА» Миляцької ОТГ.

14:39 25.02.2021

Кубок області з волейболу

Волейбольний рух у Миляцькій об’єднаній територіальній громаді  невпинно розширюється. Спортсмени-волейболісти беруть участь у змаганнях не тільки в районі, а й за його межами. Зокрема, 20 лютого 2021 року в м. Сарни пройшли зональні змагання на Кубок Рівненської обласної організації ВСФТ «Колос» з волейболу серед збірних команд ОТГ. Змагання проводилися з метою зміцнення здоров'я та пропаганди здорового способу життя, підвищення фізичної підготовленості, пропаганди і розвитку волейболу серед населення об’єднаних територіальних громад області.  Путівку на фінальні змагання могла отримати тільки одна команда з десяти. Хоча спортсмени Миляцької ТГ продемонстрували гарну гру та жагу до перемоги, але потрапити до фінальної стадії їм не вдалося.

11:07 22.02.2021

Чемпіонат Сарненського району з футзалу

13 квітня 2019 в с. Катеринівка Сарненського району відбулися обласні змагання з футболу на Кубок Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос» серед збірних команд ОТГ, де прийняла активну участь і команда Миляцької ОТГ.

11:06 22.02.2021