Перебродівська ПШБ

«Одна єдина Соборна Україна». 29.01.2021р.

«Одна єдина Соборна Україна» під такою темою з учнями 7-А класу бібліотекар КЗ «Перебродівський НВК» разом з класним керівником Іриною Миколаївною провели в бібліотеці. Для учнів було оформлено книжкову виставку «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя!». Бібліотекар розповіла дітям, що 22 січня Україна відзначає День Соборності. Соборність –це об?єднання в одне державне ціле всіх земель,які заселяє конкретна нація на суцільній території і духовна консолідація всіх жителів держави, згуртованість громадян, незалежно від їхньої національності. Нарешті соборність невіддільна від державності, суверенітету й реальної незалежності народу- фундаменту для побудови демократичної держави.

10:56:40 09.09.2021

Історія  бібліотеки.

Восени 1947 року  було привезено з районного центру кілька десятків книг і брошур. У відведеній кімнаті поставили стіл, стільці і шафу для розміщення книг.

17:42:00 08.09.2021