Перебродівська ПШБ

«Твої друзі- словники».29.01.2021р.

«Твої друзі- словники» на таку тему в бібліотеці КЗ «Перебродівський НВК» був проведений бібліотечний урок з учнями 4-б класу.

15:25:28 23.02.2022

«Герої Крут- ніхто не забутий».28.01.2021р.

«Герої Крут- ніхто не забутий» під такою назвою в бібліотеці нашого КЗ «Перебродівський НВК» пройшла година па’мяті Героїв Крут.(з учнями 8-Б класу )та виховний захід» Лицарський подвиг юних українців» з учнями 9-А класу разом з класним керівником Аллою Миколаївною Євсович.

15:20:42 23.02.2022

«Нам берегти тебе, соборну і єдину». 24.01.2022р.

В бібліотеці КЗ «Перебродівський НВК» пройшла інформаційна година з учнями молодших класів на тему: «Нам берегти тебе, соборну і єдину» до Дня Соборності України.Дітям оформлено книжкову виставку «УКРАЇНО, СОБОРНА ДЕРЖАВО, СОНЦЕСЯЙНА КОЛИСКО МОЯ!»

15:16:38 23.02.2022

«У звичаях, традиціях, обрядах живе народу праведна душа»

В бібліотеці КЗ «Перебродівський НВК» з учнями 5-х класів проведена година народознавства «У звичаях, традиціях, обрядах живе народу праведна душа» . Дітям оформлено книжково- ілюстративну виставку «Віночок зимових свят».

15:12:35 23.02.2022

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 15.12.2021

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада2006 р. на згадку про завершення 14 грудня1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

16:16:27 27.01.2022

«Все починалося зі слова..»

Бесіду «Все починалося зі слова..» біля книжкової виставки «Там де живе рідна мова, живе український народ».провела бібліотекар КЗ «Перебродівський НВК»Іценко І. М.( до Дня української писемності і мовлення) з  учнями-користувачами бібліотеки(8-А клас)

14:33:34 10.12.2021

«Книга відкриває світ»

«Книга відкриває світ» під такою назвою провели бібліотечний урок з учнями 3-А класу бібліотекар та вчителька  Хомич Н. В.

14:29:00 10.12.2021

«Україна пам’ятає !Світ визнає!»

«Україна пам’ятає !Світ визнає!» під такою назвою провели виховний захід бібліотекар Іценко Ірина Михайлівна та класний керівник Чмуневич Вікторія Володимирівна КЗ «Перебродівський НВК(з учнями 5-Б класу)

14:27:36 10.12.2021