Захист Вітчизни – це конституційний обов’язок громадянина України

У дивні часи ми живемо: будується нова країна, оновлюється національно-патріотичний дух. Україна «у продовження євроінтеграції» знову взяла черговий транш в МВФ, ну а ми, прості люди, говоримо про актуальність сьогодення – неоголошену війну на Сході, що точиться в даний час.

12:15 31.08.2017

Ніхто нам не збудує державу, коли самі її не збудуємо

26 років поспіль Україна відзначає найголовніше свято нашої держави – День Незалежності. Роки незалежності стали для України часом кардинальних змін у громадсько-політичному і соціально-економічному житті, початком розбудови громадського суспільства.

12:12 31.08.2017

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

23 серпня в День Державного Прапора України в селі Миляч відбулися урочистості за участю представників органів місцевого самоврядування, керівників установ і організацій, що розміщуються на території громади. Поблизу сільского будинку культури під звуки Державного Гімну України було винесено один із символів нашої держави – жовто-блакитний стяг вихованцями Миляцького НВК і воїном АТО Сергієм Петровцем.

21:29 28.08.2017

У Милячі святкували день села.

9 серпня в селі Миляч було шумно і весело. Атмосера була насичена емоціями, оскільки в цей день відбувалося святкування дня Села.

16:44 14.08.2017

Скликається сесія

10:14 07.08.2017

Заборона публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України

14:08 03.08.2017

Перший Кубок Миляцької ОТГ з пляжного футболу.

23 липня на сільському стадіоні села Миляч пройшов перший Кубок Миляцької ОТГ з пляжного футболу. Для відкриття Кубку та вітального слова  було запрошено заступника сільського голови Миляцької ОТГ Рожко Генадія Степановича.

10:04 27.07.2017

Перша реєстрація права власності на нерухоме майно.

24 липня в приміщенні Центру надання адміністративних послуг було проведено державну реєстрацію прав на нерухоме майно і жителю нашої громади було видано перший витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно, підготовлений державним реєстратором ЦНАПу.

09:48 27.07.2017