Заглянули в минуле.

Бібліотеки і музеї мають потенціал для створення спільних баз даних, що полегшують користувачу пошук достовірних відомостей краєзнавчого характеру .

08:59 29.01.2018

До громади з виступом завітала робина Біруків.

18 січня з Різдвяною програмою, що включала колядки та привітання, до Миляцької обєднаної територіальної громади завітали діти будинку сімейного типу Оксани Бірук із села Великий Олексин Рівненського району.

15:26 18.01.2018

Різдвяні піснеспіви - 2018

Вже стало гарною традицією в святкові дні приурочені народженню Христа і циклу Різдвяних свят організовувати в Миляцькій ОТГ фестиваль духовного і родинного єднання, збереження народних традицій.

22:41 15.01.2018

Освітянський футзал 2018.

3 січня 2018 року в спортивних залах Дубровицького НВК школа - ліцей м. Дубровиця відбувся традиційний турнір з фут залу «Різдво – 2018» серед навчальних закладів Дубровицького району. Змагання проводились під загальним керівництвом Управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА, федерації футболу Дубровицького району. В змаганнях приймали участь 8 об’єднаних команд з 18 навчальних закладів району: об’єднана команда Управління освіти та ДЮСШ, об’єднана команда Осова НВК та Крупове НВК, об’єднана команда Берестя НВК та Орв’яниці НВК, об’єднана команда Людинь НВК,ЗолотеНВК та ТуміньНВК,  об’єднана команда Миляч НВК та Переброди НВК, об’єднана команда Ліцей та міські школи району, об’єднана команда Озерськ НВК та Сварицевичі НВК,  об’єднана команда Колки НВК та Лісове НВК,  які за результатами жеребкування були поділені на дві підгрупи:

10:15 14.01.2018

Відбувся районний конкурс-огляд "Новорічно - Різдвяні піснеспіви".

9 січня хор Миляцької об'єднаної територіальної громади взяв учать в огляді-конкурсі колядок та щедрівок «Новорічно – Різдвяні піснеспіви», що був зорганізований відділом культури та туризму Дубровицької районної державної адміністрації.

20:49 10.01.2018

Святкування Нового року у Миляцькій ОТГ.

Ось закінчився 2017 рік. Швидко він промайнув, забираючи з собою негаразди і удачі, успіхи й розчарування. Але то вже все позаду. Кожен Новий рік ми хочемо зустріти якнайкраще. Бо ж недарма кажуть, як його зустрінеш, так і проведеш. А з особливим терпінням чекають Нового року діти. Мабуть, не тільки тому, що хочуть подарунків від Діда Мороза, хоче й це приємно, але ще й тому, що настали зимові канікули.

12:57 08.01.2018

ДОСЯГНЕННЯ КЗ «МИЛЯЦЬКИЙ НВК»-2017.

“Усюди цінність школи дорівнює цінності її вчителя”. А.Дістервег      З перегорнутим листком календаря, піснею шкільного дзвінка закінчився  2017 рік,  який став  плідним та успішним, про це й говорять досягнення вчителів та учнів на районному і обласному рівнях з конкурсів та олімпіад. ПРЕДМЕТНІ ОЛІМПІАДИ № пп Предмет Місце/етап П.І.Б. учня Вчитель 1 Трудове навчання ІІІ-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Рудь Марія, учениця 9 класу; Шах Юлія,учениця 11 класу Савич С. В., вчитель трудового навчання 2. Російська мова ІІІ-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Рудь Марія, учениця 9 класу; Савич Дарина, учениця 11 класу Малош Т. І., вчитель зарубіжної літератури та російської мови 3 Математика  І-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Ярмошевич Ігор, учень 10 класу; Шах Іванна, учениця 6 класу Якубович В. А., вчитель математики; Шах В. Л., вчитель математики 4 Хімія ІІІ-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Рудь Марія, учениця 9 класу; Ярмошевич Ігор, учень 10 класу;   Рудь Г. Ф., вчитель хімії 5 Фізика ІІІ-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Петрушко Ігор, учень 7  класу; Ярмошевич Ігор, учень 10 класу;   Кухарець М. А., вчитель фізики 7 Географія ІІ-місце районний етап; Савич Андрій, учень 10 класу Савич В. Р., вчитеь географії 8 Екологія ІІ-місце районний етап; Ярмошевич Ігор, учень 10 класу;   Легка А. В., вчитель біології 9 Біології ІІІ-місце районний етап; Рудь Марія, учениця 9 класу;   Легка А. В., Котяш Л. В., вчителі біології 10 Правознавство ІІІ-місце районний етап; ІІІ-місце районний етап; Рудь Марія, учениця 9 класу; Савич Дарина, учениця 11 класу Сало О. С., вчитель правознавства 11 Астрономія ІІ-місце районний етап; Ярмошевич Ігор, учень 10 класу;   Кухарець М. А., вчитель фізики 12 Іноземна мова ІІ-місце районний етап; Горбатюк Діанна, учениця 11-Б класу Охмак С. В., вчитель англійської мови       Учні та вчителі НВК стали переможцями  в наступних конкурсах:   № пп Назва конкурсу Місце/етап П.І.Б. учня/колектив Керівник 1 Всеукраїнська природоохоронна акція „Канюк звичайний — птах 2017 року І-місце Обласний етап Учнівський колектив 4 класу Ярмошевич Н.Ю., вчитель початкових класів 2 Всеукраїнська акція  „Годівничка -2017”

09:54 31.12.2017