Миляцька громада: що побудовано за 5 років однією з перших ОТГ на Рівненщині

Діряві дахи шкіл та садочків, старі вікна, через які дмуть протяги, похилені напіврозвалені ФАПи - все це вже в минулому для жителів дев’яти сіл на Рівненщині, які п’ять років тому одні з перших об'єдналися в громаду.

09:55 09.10.2019

Фестиваль-конкурс «Дубова ложка-2019»

В мальовничому місці-урочищі «Дуби» що неподалік села Лютинськ відбувся районний туристично-кулінарний фестиваль «Дубова ложка-2019». На такий чудовий захід з'їхалися представники КДК, організацій, підприємств району аби представити свої команди у творчому конкуссі смачних страв, позмагатися у спортивних перегонах, насолодитися та поєднатися з природою.

11:48 30.09.2019

Представлення членів ДПК села Жадень

Добровільна пожежна команда - це протипожежне громадське об‘єднання, засноване фізичними особами або юридичними особами приватного права, основною метою реагування та ліквідацією надзвичайних ситуацій,  якого є участь у проведенні заходів із запобігання виникненню пожеж, організації їх гасіння.

15:20 11.09.2019

КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА – 2019 року

8 вересня в с. Корнин Рівненського району відбулися обласні спортивні змагання Рівненщини "Краща спортивна громада 2019 року" серед збірних команд ОТГ, які проходили під егідою Рівненської обласної організації ВФСТ "КОЛОС" та Рівненської райдержадміністрації. Маючи значні досягнення в спорті, керівництво Миляцької ОТГ теж вирішило прийняти активну участь у змаганнях. За звання чемпіона «Краща спортивна громада 2019 року» змагались 14 об’єднаних територіальних громад.

13:59 11.09.2019